| Runners: | 6 |
| Distance: | 6f |
| Winner: | £5,757.00 |
| Last Year's Winner: | My Mate Kev |
| Last Year's Result: | 2025-05-16 Newmarket
| Runners: | 10 |
| Distance: | 1m |
| Winner: | £5,154.00 |
| Last Year's Winner: | Bedouin Prince |
| Last Year's Result: | 2025-05-16 Newmarket
| Runners: | 8 |
| Distance: | 1m 4f |
| Winner: | £9,277.00 |
| Last Year's Winner: | Lavender Hill Mob |
| Last Year's Result: | 2025-05-16 Newmarket
| Runners: | 14 |
| Distance: | 6f |
| Winner: | £15,462.00 |
| Last Year's Winner: | Logi Bear |
| Last Year's Result: | 2025-05-16 Newmarket
| Runners: | 13 |
| Distance: | 1m |
| Winner: | £5,154.00 |
| Last Year's Winner: | French Haven |
| Last Year's Result: | 2025-05-16 Newmarket
| Runners: | 6 |
| Distance: | 7f |
| Winner: | £7,216.00 |
| Last Year's Winner: | Arabian Leopard |
| Last Year's Result: | 2025-05-17 Newmarket
| Runners: | 10 |
| Distance: | 6f |
| Winner: | £5,154.00 |
| Last Year's Winner: | My Mate Kev |
| Last Year's Result: | 2025-05-16 Newmarket
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays