| Runners: | 11 |
| Distance: | 0m 7f 94y |
| Winner: | €7,200.00 |
| Last Year's Winner: | Spent All Me Money |
| Runners: | 18 |
| Distance: | 0m 7f 94y |
| Winner: | €15,000.00 |
| Last Year's Winner: | Romeo Sensini |
| Runners: | 16 |
| Distance: | 1m 2f 63y |
| Winner: | €9,000.00 |
| Last Year's Winner: | Thrifty Of Digby |
| Runners: | 20 |
| Distance: | 1m 4f 17y |
| Winner: | €7,200.00 |
| Last Year's Winner: | Coulstys Way |
| Runners: | 22 |
| Distance: | 1m 4f 17y |
| Winner: | €9,000.00 |
| Last Year's Winner: | Out On Friday |
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays