| Runners: | 13 |
| Distance: | 2m 4f 55y |
| Winner: | €12,000.00 |
| Last Year's Winner: | Fountain House |
| Runners: | 14 |
| Distance: | 3m 160y |
| Winner: | €18,000.00 |
| Last Year's Winner: | Its On The Line |
| Runners: | 8 |
| Distance: | 2m 4f 140y |
| Winner: | €74,999.00 |
| Last Year's Winner: | Final Demand |
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays