| Runners: | 23 |
| Distance: | 1m 0f 0y |
| Winner: | €10,200.00 |
| Last Year's Winner: | The Liffey Swim |
| Runners: | 26 |
| Distance: | 1m 0f 0y |
| Winner: | €6,000.00 |
| Last Year's Winner: | Top Of The Pops |
| Runners: | 23 |
| Distance: | 1m 1f 130y |
| Winner: | €10,200.00 |
| Last Year's Winner: | Deressa |
| Runners: | 15 |
| Distance: | 1m 1f 130y |
| Winner: | €10,200.00 |
| Last Year's Winner: | Eastwatch |
| Runners: | 24 |
| Distance: | 1m 1f 130y |
| Winner: | €6,000.00 |
| Last Year's Winner: | Thatwilldoso |
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays