| Runners: | 4 |
| Distance: | 5f |
| Winner: | £5,400.00 |
| Last Year's Winner: | Penelope's Sister |
| Last Year's Result: | 2025-05-21 Ayr
| Runners: | 10 |
| Distance: | 6f |
| Winner: | £3,664.00 |
| Last Year's Winner: | Woohoo |
| Last Year's Result: | 2025-05-21 Ayr
| Runners: | 12 |
| Distance: | 1m 1f 20y |
| Winner: | £5,234.00 |
| Last Year's Winner: | Glasses Up |
| Last Year's Result: | 2025-05-21 Ayr
| Runners: | 12 |
| Distance: | 1m |
| Winner: | £5,234.00 |
| Last Year's Winner: | Garden Oasis |
| Last Year's Result: | 2025-05-21 Ayr
| Runners: | 9 |
| Distance: | 7f 50y |
| Winner: | £4,187.00 |
| Last Year's Winner: | Little Empire |
| Last Year's Result: | 2025-05-21 Ayr
| Runners: | 9 |
| Distance: | 7f 50y |
| Winner: | £4,187.00 |
| Last Year's Winner: | Little Empire |
| Last Year's Result: | 2025-05-21 Ayr
| Runners: | 8 |
| Distance: | 1m |
| Winner: | £3,664.00 |
| Last Year's Winner: | Penelope's Sister |
| Last Year's Result: | 2025-05-21 Ayr
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays