| Runners: | 14 |
| Distance: | 1m 7f 171y |
| Winner: | £5,281.00 |
| Last Year's Winner: | High Court Judge |
| Runners: | 15 |
| Distance: | 1m 7f 171y |
| Winner: | £3,565.00 |
| Last Year's Winner: | Little Soiree |
| Runners: | 8 |
| Distance: | 2m 4f 145y |
| Winner: | £4,620.00 |
| Last Year's Winner: | Ikigai Star |
| Runners: | 12 |
| Distance: | 2m 7f 129y |
| Winner: | £2,566.00 |
| Last Year's Winner: | Kilfilum Woods |
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays