| Runners: | 14 |
| Distance: | 1m 3f 197y |
| Winner: | £3,768.00 |
| Last Year's Winner: | Ocean Heights |
| Runners: | 24 |
| Distance: | 0m 6f 2y |
| Winner: | £5,400.00 |
| Last Year's Winner: | Fast Track Harry |
| Runners: | 23 |
| Distance: | 0m 6f 2y |
| Winner: | £5,653.00 |
| Last Year's Winner: | Twilight Romance |
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays