| Runners: | 17 |
| Distance: | 1m 7f 153y |
| Winner: | €7,200.00 |
| Last Year's Winner: | Minella Emperor |
| Runners: | 17 |
| Distance: | 1m 7f 153y |
| Winner: | €7,200.00 |
| Last Year's Winner: | Malbay Madness |
| Runners: | 17 |
| Distance: | 2m 4f 90y |
| Winner: | €7,500.00 |
| Last Year's Winner: | Beggars Rock |
| Runners: | 17 |
| Distance: | 2m 4f 90y |
| Winner: | €12,000.00 |
| Last Year's Winner: | Marv Michael |
| Runners: | 12 |
| Distance: | 2m 2f 120y |
| Winner: | €6,601.00 |
| Last Year's Winner: | Minella Emperor |
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays