| Runners: | 11 |
| Distance: | 2m 3f 116y |
| Winner: | €6,000.00 |
| Last Year's Winner: | Voice Of Reason |
| Runners: | 17 |
| Distance: | 2m 3f 116y |
| Winner: | €7,200.00 |
| Last Year's Winner: | Trasna Na Pairce |
| Runners: | 18 |
| Distance: | 2m 159y |
| Winner: | €7,200.00 |
| Last Year's Winner: | Belle The Tigress |
| Runners: | 10 |
| Distance: | 2m 159y |
| Winner: | €6,601.00 |
| Last Year's Winner: | Carsons Dreamboat |
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays