| Runners: | 7 |
| Distance: | 6f 61y |
| Winner: | €7,800.00 |
| Last Year's Winner: | Agouti Bear |
| Last Year's Result: | 2025-05-04 Sligo
| Runners: | 8 |
| Distance: | 6f 61y |
| Winner: | €7,200.00 |
| Last Year's Winner: | Ceo Stealth Mode |
| Last Year's Result: | 2025-05-04 Sligo
| Runners: | 14 |
| Distance: | 6f 61y |
| Winner: | €6,000.00 |
| Last Year's Winner: | Gegenpressing |
| Last Year's Result: | 2025-05-04 Sligo
| Runners: | 14 |
| Distance: | 1m 5f 190y |
| Winner: | €6,000.00 |
| Last Year's Winner: | You Make Me Smile |
| Last Year's Result: | 2025-05-04 Sligo
| Runners: | 10 |
| Distance: | 1m 2f 158y |
| Winner: | €15,601.00 |
| Last Year's Winner: | Beset |
| Last Year's Result: | 2025-05-04 Sligo
| Runners: | 12 |
| Distance: | 1m 2f 158y |
| Winner: | €6,000.00 |
| Last Year's Winner: | Grizabella |
| Last Year's Result: | 2025-05-04 Sligo
| Runners: | 9 |
| Distance: | 1m 2f 158y |
| Winner: | €7,200.00 |
| Last Year's Winner: | Birdie Time |
| Last Year's Result: | 2025-05-04 Sligo
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays