| Runners: | 12 |
| Distance: | 0m 7f 0y |
| Winner: | €13,200.00 |
| Last Year's Winner: | Saint Brandon |
| Runners: | 22 |
| Distance: | 0m 7f 0y |
| Winner: | €10,200.00 |
| Last Year's Winner: | Aston Value |
| Runners: | 26 |
| Distance: | 1m 0f 0y |
| Winner: | €9,000.00 |
| Last Year's Winner: | Gotomylovely |
| Runners: | 10 |
| Distance: | 1m 0f 0y |
| Winner: | €7,200.00 |
| Last Year's Winner: | Weegeebear |
| Runners: | 20 |
| Distance: | 1m 0f 0y |
| Winner: | €12,600.00 |
| Last Year's Winner: | Pink Oxalis |
| Runners: | 24 |
| Distance: | 1m 1f 100y |
| Winner: | €7,200.00 |
| Last Year's Winner: | Bringsty |
| Runners: | 14 |
| Distance: | 1m 5f 180y |
| Winner: | €9,000.00 |
| Last Year's Winner: | Molly Hall |
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays