| Runners: | 11 |
| Distance: | 2m 5f 45y |
| Winner: | €27,000.00 |
| Last Year's Winner: | Kiltealy Park |
| Runners: | 17 |
| Distance: | 2m 5f 45y |
| Winner: | €12,000.00 |
| Last Year's Winner: | Read To Return |
| Runners: | 21 |
| Distance: | 2m 7f 170y |
| Winner: | €30,000.00 |
| Last Year's Winner: | Custom Taylor |
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays