| Runners: | 9 |
| Distance: | 5f |
| Winner: | €18,000.00 |
| Last Year's Winner: | Miami Destination |
| Last Year's Result: | 2025-03-29 Curragh
| Runners: | 11 |
| Distance: | 1m 2f |
| Winner: | €18,000.00 |
| Last Year's Winner: | J M's Joy |
| Last Year's Result: | 2025-03-29 Curragh
| Runners: | 10 |
| Distance: | 1m |
| Winner: | €60,000.00 |
| Last Year's Winner: | One Look |
| Last Year's Result: | 2025-04-12 Curragh
| Runners: | 21 |
| Distance: | 1m |
| Winner: | €30,000.00 |
| Last Year's Winner: | Indigo Five |
| Last Year's Result: | 2025-03-29 Curragh
Watch and analyse all UK & Irish races with our Race Replays