H de Bromhead

H de Bromhead

My Stable

Future entries

H de Bromhead Trainer future entries
Time/date Course Distance Class Horse Jockey Odds
14:35 8th Dec 16 Clonmel 2m 71y Motown Bob (IRE) D J Mullins 3/1
15:05 8th Dec 16 Clonmel 2m 3f 105y Show And Go (IRE) D J Mullins 11/2
15:40 8th Dec 16 Clonmel 2m 4f Criminate (IRE) Mr D P Holden 5/1
20:35 9th Dec 16 Dundalk 1m 2f 150y Train Time D P McDonogh SP
12:00 10th Dec 16 Navan 2m Arvico Bleu (IRE)
12:00 10th Dec 16 Navan 2m Black Key
12:00 10th Dec 16 Navan 2m Schmidt (IRE)
13:45 10th Dec 16 Navan 2m 1f C1 Attribution
13:45 10th Dec 16 Navan 2m 1f C1 Three Stars (IRE)
14:20 10th Dec 16 Navan 2m 4f Gangster (FR)
14:55 10th Dec 16 Navan 2m 4f Alisier D'irlande (FR)
12:25 11th Dec 16 Punchestown 2m Lion In His Heart (IRE)
12:25 11th Dec 16 Punchestown 2m Conrad Hastings (IRE)
13:40 11th Dec 16 Cork 3m C1 Balzac Turgot (FR)
14:00 11th Dec 16 Punchestown 2m 4f C1 Sub Lieutenant (IRE)
14:15 11th Dec 16 Cork 2m 1f C1 Days Hotel (IRE) 12/1
14:35 11th Dec 16 Punchestown 2m Double Island (IRE)
14:35 11th Dec 16 Punchestown 2m Gangster (FR)
14:35 11th Dec 16 Punchestown 2m Hurry Henry (IRE)
15:40 11th Dec 16 Punchestown 2m Judgement Day (IRE)
15:40 11th Dec 16 Punchestown 2m Game Of War (IRE)
15:15 26th Dec 16 Kempton Park 3m C1 Sadler's Risk (IRE)
15:15 26th Dec 16 Kempton Park 3m C1 Sub Lieutenant (IRE)
15:15 26th Dec 16 Kempton Park 3m C1 Valseur Lido (FR)
15:15 26th Dec 16 Kempton Park 3m C1 Champagne West (IRE)