Fixtures

Wednesday August 5

Champions League Qualifying

International Champions Cup

  • 20:00
    North America  
    Fiorentina
    SS 1 HD

Thursday August 6

Europa League Qualifying

American MLS League

Friday August 7

Championship

Scottish Championship

Ligue 1

Saturday August 8

Premier League

Championship

League One

League Two

Scottish Premier

Scottish Championship

Scottish League One

Scottish League Two

National League

Ligue 1

Eredivisie

  • 18:45
     
    9/2 ADO Den Haag
    3/1
    PSV Eindhoven 8/15
    SS 3 - Red Button
  • 18:45
     
    Roda JC Kerk
    Heracles Almelo
  • 19:45
     
    2/5 Feyenoord
    7/2
    FC Utrecht 11/2
    SS 4 - Red Button

American MLS League

  • 04:00
     
    Portland Timbers
    Chicago Fire
  • 21:00
     
    Toronto FC
    Sporting KC
    SS 5 HD

National League North

  • 15:00
     
    Brackley Town
    Harrogate Town
  • 15:00
     
    Bradford P A
    Alfreton Town
  • 15:00
     
    Chorley
    Nuneaton
  • 15:00
     
    Curzon Ashton
    Corby
  • 15:00
     
    Gainsborough
    Worcester City
  • 15:00
     
    Gloucester
    FC Utd of Man
  • 15:00
     
    Hednesford
    Stalybridge
  • 15:00
     
    Lowestoft Town
    Telford
  • 15:00
     
    Solihull Moors
    AFC Fylde
  • 15:00
     
    Stockport County
    Boston United
  • 15:00
     
    Tamworth
    North Ferriby Utd

National League South

  • 15:00
     
    Bath City
    Wealdstone
  • 15:00
     
    Bishops Sford
    Havant and W
  • 15:00
     
    Concord Rangers
    Weston-S-Mare
  • 15:00
     
    Eastbourne
    Maidenhead Utd
  • 15:00
     
    Ebbsfleet United
    Basingstoke Town
  • 15:00
     
    Gosport Borough
    St Albans
  • 15:00
     
    Hayes & Yeading
    Whitehawk
  • 15:00
     
    Hemel Hempstead
    Dartford
  • 15:00
     
    Margate
    Truro City
  • 15:00
     
    Oxford City
    Chelmsford
  • 15:00
     
    Sutton United
    Maidstone Utd

Sunday August 9

Premier League

Championship

Scottish Premier

Ligue 1

Eredivisie

  • 11:30
     
    17/10 AZ Alkmaar
    Ajax 11/8
    SS 4 HD
  • 13:30
     
    Groningen
    FC Twente
  • 13:30
     
    NEC Nijmegen
    Excelsior

American MLS League

  • 00:30
     
    Orlando City SC
    Philadelphia
  • 01:00
     
    Montreal Impact
    D.C. United
  • 02:00
     
    Colorado Rapids
    Columbus Crew
  • 02:00
     
    Houston Dynamo
    SJ E'Quakes
  • 03:00
     
    Vancouver
    Real Salt Lake
  • 21:00
     
    LA Galaxy
    Seattle
    SS 1 HD

Monday August 10

Premier League

American MLS League

  • 00:00
     
    NY Red Bulls
    New York City FC
    SS 1 HD

National League South

  • 19:45
     
    Chelmsford
    Hemel Hempstead
  • 19:45
     
    St Albans
    Oxford City
  • 19:45
     
    Wealdstone
    Concord Rangers

Tuesday August 11

Super Cup

League Cup

Scottish Premier

National League

  • 19:45
     
    Braintree Town
    Lincoln City
  • 19:45
     
    Cheltenham Town
    Aldershot Town
  • 19:45
     
    Dover
    Kid'minster
  • 19:45
     
    Eastleigh
    Boreham Wood
  • 19:45
     
    FC Halifax
    Chester FC
  • 19:45
     
    Forest Grn
    Welling United
  • 19:45
     
    Gateshead
    Tranmere Rovers
  • 19:45
     
    Grimsby Town
    Barrow
  • 19:45
     
    Guiseley
    Altrincham
  • 19:45
     
    Macc'field
    Southport
  • 19:45
     
    Woking
    Bromley
  • 19:45
     
    Wrexham
    Torquay United

National League North

  • 19:45
     
    AFC Fylde
    Hednesford
  • 19:45
     
    Telford
    Curzon Ashton
  • 19:45
     
    Alfreton Town
    Lowestoft Town
  • 19:45
     
    Boston United
    Solihull Moors
  • 19:45
     
    FC Utd of Man
    Stockport County
  • 19:45
     
    Harrogate Town
    Gainsborough
  • 19:45
     
    North Ferriby Utd
    Chorley
  • 19:45
     
    Nuneaton
    Brackley Town
  • 19:45
     
    Stalybridge
    Bradford P A
  • 19:45
     
    Worcester City
    Tamworth

National League South

  • 19:45
     
    Basingstoke Town
    Bath City
  • 19:45
     
    Dartford
    Eastbourne
  • 19:45
     
    Havant and W
    Sutton United
  • 19:45
     
    Maidenhead Utd
    Bishops Sford
  • 19:45
     
    Maidstone Utd
    Ebbsfleet United
  • 19:45
     
    Truro City
    Hayes & Yeading
  • 19:45
     
    Weston-S-Mare
    Gosport Borough
  • 19:45
     
    Whitehawk
    Margate