Teams

Last Updated: December 3 2016, 21:15 GMT

  • Dartford v Poole Town

    • Dartford: Ibrahim, Gardiner, Vint, Wood, Wynter, Noble, Alex Brown, Elliot Bradbrook, Wanadio, Pugh, Ofori-Acheampong

    • Subs: Hayes, Harris, Dembele, Ellis Brown, Coxall

    • Poole Town: Hutchings, Cooper, Case, Spetch, Whisken, Pettefer, Burbridge, Devlin, Roberts, Brooks, Bell-Baggie, Moore

    • Subs: Moore, Rees, Gillespie, Gale

    • Referee: David Spain (Sussex)

  • Leeds v Aston Villa

    • Leeds: Green, Ayling, Bartley, Jansson, Taylor, Phillips, Vieira, Sacko, Roofe, Doukara, Wood

    • Subs: Antonsson, Silvestri, Dallas, Grimes, Mowatt, Berardi, Denton

    • Aston Villa: Gollini, Hutton, Elphick, Chester, Amavi, Westwood, Jedinak, Gardner, Adomah, Gestede, Kodjia

    • Subs: Bacuna, Tshibola, Ayew, Agbonlahor, Cissokho, Grealish, Sarkic

    • Referee: Peter Bankes (Merseyside)

  • Dartford v Poole Town

    • Dartford: Ibrahim, Gardiner, Vint, Wood, Wynter, Noble, Alex Brown, Elliot Bradbrook, Wanadio, Pugh, Ofori-Acheampong

    • Subs: Hayes, Harris, Dembele, Ellis Brown, Coxall

    • Poole Town: Hutchings, Cooper, Case, Spetch, Whisken, Pettefer, Burbridge, Devlin, Roberts, Brooks, Bell-Baggie, Moore

    • Subs: Moore, Rees, Gillespie, Pettifer

    • Referee: David Spain (Sussex)

  • Leeds v Aston Villa

    • Leeds: Green, Ayling, Jansson, Bartley, Taylor, Sacko, Vieira, Phillips, Roofe, Doukara, Wood

    • Subs: Antonsson, Silvestri, Dallas, Grimes, Mowatt, Berardi, Denton

    • Aston Villa: Gollini, Hutton, Elphick, Chester, Amavi, Westwood, Jedinak, Gardner, Adomah, Gestede, Kodjia

    • Subs: Bacuna, Tshibola, Ayew, Agbonlahor, Cissokho, Grealish, Sarkic

    • Referee: Peter Bankes (Merseyside)

  • Dartford v Poole Town

    • Dartford: Ibrahim, Gardiner, Vint, Wood, Wynter, Noble, Alex Brown, Elliot Bradbrook, Wanadio, Pugh, Ofori-Acheampong

    • Subs: Hayes, Harris, Dembele, Ellis Brown, Coxall

    • Poole Town: Hutchings, Cooper, Case, Spetch, Whisken, Pettefer, Burbridge, Devlin, Roberts, Brooks, Bell-Baggie

    • Subs: Moore, Rees, Gillespie, Pettifer

    • Referee: David Spain (Sussex)

  • West Ham v Arsenal

    • West Ham: Randolph, Collins, Reid, Ogbonna, Fernandes, Noble, Obiang, Masuaku, Lanzini, Payet, Fletcher

    • Subs: Nordtveit, Arbeloa, Feghouli, Carroll, Zaza, Adrian, Ayew

    • Arsenal: Cech, Gabriel, Mustafi, Koscielny, Monreal, Coquelin, Xhaka, Walcott, Ozil, Oxlade-Chamberlain, Sanchez

    • Subs: Gibbs, Ramsey, Lucas Perez, Ospina, Holding, Iwobi, Elneny

    • Referee: Craig Pawson (South Yorkshire)

  • Shrewsbury v Fleetwood Town

    • Shrewsbury: Leutwiler, Smith, El-Abd, Sadler, McGivern, Brown, Black, Deegan, Dodds, O'Brien, Toney

    • Subs: Lancashire, Grimmer, Halstead, Waring, Jones

    • Fleetwood Town: Cairns, Davis, McLaughlin, Pond, Bolger, Bobby Grant, Dempsey, Bell, Glendon, Ball, Cole

    • Subs: Neal, Jonsson, Nirennold, Long, Hunter, Sowerby, Ekpolo

    • Referee: Trevor Kettle (Rutland)

  • Charlton v Milton Keynes Dons

    • Charlton: Phillips, Konsa, Bauer, Pearce, Fox, Botaka, Crofts, Ulvestad, Lookman, Magennis, Ajose

    • Subs: Beeney, Chicksen, Johnson, Hanlan, Novak, Aribo, Teixeira

    • Milton Keynes Dons: Martin, Baldock, Downing, Walsh, Lewington, Carruthers, Potter, Upson, Reeves, Agard, Bowditch

    • Subs: B Williams, Hendry, Powell, Nicholls, Aneke, Tshimanga, Colclough

    • Referee: Darren England (South Yorkshire)

  • Oxford City v Ebbsfleet United

    • Oxford City: Belford, Poku, Grant, Ashby, Cundy, Henderson, Giles, Fleet, Roberts, Louis, Winters

    • Subs: Davies, McAuley, Ngathe, Asiedu

    • Ebbsfleet United: Ashmore, McCoy, Clark, Mambo, Connors, Cook, Powell, Rance, Shields, Kedwell, Sheringham

    • Subs: Miles, Drury, Lewis, Deering, Bubb

    • Referee: Sam Purkiss (London)

  • Wigan v Derby

    • Wigan: Jaaskelainen, Garbutt, Buxton, Morgan, Warnock, MacDonald, Power, Perkins, Gomez, Jacobs, Wildschut

    • Subs: Grigg, Le Fondre, Kellett, Woolery, Powell, Burn, Lavercombe

    • Derby: Carson, Baird, Keogh, Pearce, Olsson, Hughes, Johnson, Butterfield, Ince, Vydra, Russell

    • Subs: Bryson, Shackell, Camara, Weimann, Hanson, Mitchell, Venam

    • Referee: Andrew Madley (West Yorkshire)

  • Fulham v Reading

    • Fulham: Button, Fredericks, Kalas, Ream, Malone, Johansen, McDonald, Aluko, Cairney, Ayite, Martin

    • Subs: Bettinelli, Kebano, Parker, Smith, Madl, Piazon, Sessegnon

    • Reading: Al Habsi, Gunter, McShane, Blackett, Obita, Evans, Williams, van den Berg, McCleary, Samuel, Beerens

    • Subs: Cooper, Mendes, Harriott, Meite, Watson, Kelly, Stuart Moore

    • Referee: Oliver Langford

  • Cardiff v Brighton

    • Cardiff: Amos, Connolly, Morrison, Bamba, Bennett, Harris, Whittingham, Gunnarsson, Ralls, Hoilett, Gounongbe

    • Subs: Ecuele Manga, Noone, Pilkington, Richardson, Zohore, Chamakh, Wilson

    • Brighton: Stockdale, Saltor, Duffy, Dunk, Bong, Skalak, Stephens, Sidwell, Murphy, Murray, Baldock

    • Subs: Maenpaa, Hemed, Knockaert, Pocognoli, Goldson, March, Norwood

    • Referee: Roger East (Wiltshire)

  • Stoke v Burnley

    • Stoke: Grant, Johnson, Martins Indi, Muniesa, Pieters, Adam, Imbula, Diouf, Shaqiri, Arnautovic, Walters

    • Subs: Allen, Whelan, Bony, Given, Crouch, Krkic, Sobhi

    • Burnley: Robinson, Flanagan, Keane, Mee, Ward, Boyd, Hendrick, Marney, Arfield, Barnes, Gray

    • Subs: Lowton, Vokes, Kightly, Bamford, Defour, Tarkowski, Pope

    • Referee: Mark Clattenburg (Tyne & Wear)

  • Queen's Park v Brechin

    • Queen's Park: Muir, Cummins, McGeever, Gibson, Millen, McKernon, Fotheringham, Burns, Galt, Zanatta, Woods

    • Subs: Brown, MacPherson, Brady, Malone, McVey, Wharton, Carter

    • Brechin: Graeme Smith, Ford, Hill, Rodger, Dyer, Lynas, Euan Smith, Fusco, Love, Caldwell, Buchanan

    • Subs: Trouten, Graham, Dods, Andrew Jackson, McCormack, Patrick O'Neil

    • Referee: Michael Roncone (Scotland)

  • St Albans v Eastbourne Borough

    • St Albans: Russell, Herd, Johnson, Hill, Tom Bender, Chappell, Thomas, Noble, Lucien, Theophanous, Morias

    • Subs: Swales, Merson, Casey, Montgomery, Ball

    • Eastbourne Borough: Horlock, Hare, Murphy, Hughes, Simpemba, O'Reilly, Stone, Oxlade-Chamberlain, Pinney, Romain, Worrall

    • Subs: Taylor, Tate, Fellrath, Street, Dutton

    • Referee: Ian Rathbone (Northamptonshire)

  • Formartine United v Annan Athletic

    • Formartine United: MacDonald, Michie, Shaun Jamieson, Smith, Dingwall, Rodger, Young, Anderson, Masson, Gethins, Barbour

    • Subs: Gauld, Crawford, Wood, Burnett, Reid, Berton, Lawrence

    • Annan Athletic: Currie, Lucas, Swinglehurst, Bronsky, Sinnamon, Wright, Cuddihy, Ramsay, Omar, Krissian, McKenna

    • Subs: Mitchell, Asghar, Ribeiro, Dachnowicz, Bradbury, Home, Pearson

    • Referee: Colin Steven (Scotland)

  • Queen of South v Dumbarton

    • Queen of South: Robinson, Hamill, Dowie, Brownlie, Marshall, Anderson, Millar, Pickard, Carmichael, Dobbie, Dykes

    • Subs: Bell, Higgins, Lyle, Hooper, Moxon, Atkinson, Brotherston

    • Dumbarton: Martin, Smith, Buchanan, Barr, Harvie, Todd, Stirling, Joe Thomson, Stevenson, Fleming, Robert Thomson

    • Subs: Brown, Pettigrew, McCallum, Lyden, Crawford

    • Referee: Gavin Duncan (Scotland)

  • Elgin v Montrose

    • Elgin: Meckay, Stewart, Nicolson, McHardy, MacPhee, Dodd, Cameron, Reilly, Moore, McLeish, Sutherland

    • Subs: Kyle MacLeod, Reid, Dunn, Bruce, Gunn, Cooper

    • Montrose: Fleming, Ballantyne, Bolochoweckyj, MacDonald, Steeves, Webster, Masson, Watson, Ferguson, Fraser, Templeman

    • Subs: McWalter, Millar, Pascazio, Lennie, Anderson, Ross Campbell, Thomson

    • Referee: David Lowe (Scotland)

  • Concord Rangers v Hampton & Richmond

    • Concord Rangers: Vose, Girdlestone, Wyatt, Dowie, Ekpiteta, Norman, Della Verde, White, Chiedozie, Cawley, Collins

    • Subs: Carlos, Laucys, Stokes, Topley, Gordon

    • Hampton & Richmond: Grainger, Jelley, Casey, Murphy, Collier, Odametey, Kiernan, Taylor, Kabamba, Lowe, Jolley

    • Subs: Ten-Grotenhuis, Bishop, Hippolyte-Patrick, Hicks, Solomon

    • Referee: Lloyd Wood (Dagenham)

  • Wigan v Derby

    • Wigan: Jaaskelainen, Morgan, Buxton, Warnock, Jacobs, Power, MacDonald, Perkins, Garbutt, Gomez, Wildschut

    • Subs: Grigg, Le Fondre, Kellett, Woolery, Powell, Burn, Lavercombe

    • Derby: Carson, Baird, Keogh, Pearce, Olsson, Hughes, Johnson, Butterfield, Ince, Vydra, Russell

    • Subs: Bryson, Shackell, Camara, Weimann, Hanson, Mitchell, Venam

    • Referee: Andrew Madley (West Yorkshire)

  • Stirling v Wick Academy

    • Stirling: Chris Smith, McGeachie, McMillan, Scott Davidson, Forsyth, McKenzie, Colquhoun, Darren Petrie, Dickson, Kavanagh, Henderson

    • Subs: Mills, Darren Smith, Ross Smith, Binnie, Verlaque, Bikey, Ferns

    • Wick Academy: Sean McCarthy, Michael Steven, Farquhar, Danny Mackay, Grant Steven, Manson, David Allan, Pickles, Sam Mackay, Weir, Anderson

    • Subs: MacGregor, McLean, Danny McCarthy, Macadie, Hardwick

    • Referee: Stephen Finnie (Scotland)

  • Concord Rangers v Hampton & Richmond

    • Concord Rangers: Bowles, Girdlestone, Wyatt, Dowie, Ekpiteta, Norman, Della Verde, White, Chiedozie, Cawley, Collins

    • Subs: Carlos, Laucys, Stokes, Topley, Gordon

    • Hampton & Richmond: Grainger, Jelley, Casey, Murphy, Collier, Odametey, Kiernan, Taylor, Kabamba, Lowe, Jolley

    • Subs: Ten-Grotenhuis, Bishop, Hippolyte-Patrick, Hicks, Solomon

    • Referee: Lloyd Wood (Dagenham)

  • Peterhead v Airdrieonians

    • Peterhead: Smith, Stevenson, Ross, Kelleher, Noble, Blockley, Scott Brown, Ferry, Jordon Brown, McIntosh, Riley

    • Subs: Dzierzawski, Baptie, Rumsby, Hobday, Nassor, Redman

    • Airdrieonians: Ferguson, McIntosh, Boateng, Gorman, MacDonald, Brown, Hutton, Conroy, Iain Russell, Ryan, Leitch

    • Subs: McLaughlin, Daly, Schmidt, Leighton, Kerr, Cairns, Scullion

    • Referee: Alan Newlands (Scotland)

  • Stranraer v East Kilbride

    • Stranraer: Belford, Barron, Robertson, Bell, Dick, McGuigan, Turner, Ryan Thomson, Gibson, Malcolm, Nuttall

    • Subs: Agnew, Morena, Sherry, Watt, Maley, Currie

    • East Kilbride: Kean, Capuano, Howie, Proctor, Russell, Winter, Declan Hughes, Marenghi, Vitoria, Bernard Coll, Adam Strachan

    • Subs: McBride, McLaren, McNeil, Hardie, McGinley, Stevenson, Jack Smith

    • Referee: Steven Kirkland (Scotland)

  • Elgin v Montrose

    • Elgin: Meckay, Stewart, Nicolson, McHardy, MacPhee, Dodd, Cameron, Reilly, Moore, McLeish, Sutherland

    • Subs: Kyle MacLeod, Reid, Dunn, Bruce, Gunn, Cooper

    • Montrose: Fleming, Ballantyne, Bolochoweckyj, MacDonald, Steeves, Webster, Masson, Watson, Ferguson, Fraser, Templeman

    • Subs: McWalter, Millar, Pascazio, Lennie, Anderson, Ross Campbell, Thomson

    • Referee: David Lowe (Scotland)

  • Elgin v Montrose

    • Elgin: Meckay, Stewart, Nicolson, McHardy, MacPhee, Dodd, Cameron, Reilly, Moore, McLeish, Sutherland

    • Subs: Kyle MacLeod, Reid, Dunn, Bruce, Gunn, Cooper

    • Montrose: Fleming, Ballantyne, Bolochoweckyj, MacDonald, Steeves, Webster, Masson, Watson, Ferguson, Fraser, Templeman

    • Subs: McWalter, Millar, Pascazio, Lennie, Anderson, Ross Campbell, Thomson

    • Referee: David Lowe (Scotland)

  • Yeovil v Crawley Town

    • Yeovil: Krysiak, Shephard, Lacey, Smith, Dickson, Dawson, Lawless, Whitfield, Khan, Eaves, Hedges

    • Subs: Mugabi, Maddison, Zoko, Ezewele, Butcher, Sowunmi, Campbell

    • Crawley Town: Morris, Tajbakhsh, Davey, Connolly, Blackman, Payne, Smith, Yussuf, Clifford, Roberts, Collins

    • Subs: Beeney, Boldewijn, Garnett, Bawling, Djalo, Henderson, Watt

    • Referee: Charles Breakspear (Surrey)

  • Stenhousemuir v Forres Mechanics

    • Stenhousemuir: McCabe, McCormack, Marsh, Kerr, Summers, Gilhaney, Millar, Berry, Furtado, Alistair Roy, McMenamin

    • Subs: Sean Robertson, McMaster, McCroary, Hamilton, Meechan, Cook, Martinez

    • Forres Mechanics: Knight, Finlayson, Grant, Graeme Fraser, Allan, Graham, MacPherson, Khutsishvili, Soane, Lee Fraser, McGovern

    • Subs: Baxter, Owen Paterson, Groat, John Cameron, Storrier, Hutcheson, Mclean

    • Referee: Scott Millar (Scotland)

  • Stoke v Burnley

    • Stoke: Grant, Johnson, Martins Indi, Muniesa, Pieters, Adam, Imbula, Diouf, Shaqiri, Arnautovic, Walters

    • Subs: Allen, Whelan, Bony, Given, Crouch, Krkic, Sobhi

    • Burnley: Robinson, Flanagan, Keane, Mee, Ward, Arfield, Hendrick, Marney, Boyd, Barnes, Gray

    • Subs: Lowton, Vokes, Kightly, Bamford, Defour, Tarkowski, Pope

    • Referee: Mark Clattenburg (Tyne & Wear)

  • Nuneaton v Alfreton Town

    • Nuneaton: Dibble, Penny, Leahy, Morgan, Langmead, Geohaghon, Clifton, Elliott, Ironside, Styche, Nicholson

    • Subs: Tempest, Daniels, Anderson, Williams, Taylor

    • Alfreton Town: Spiess, Mantack, Wilson, Heaton, Kennedy, Marshall, Monkhouse, Adam Smith, Westcarr, Clayton, Hearn

    • Subs: Priestley, Sam Smith, Allan, Shelton, Jordan

    • Referee: Matthew Donohue (Sale)

  • Queen's Park v Brechin

    • Queen's Park: Muir, Cummins, McGeever, Gibson, Millen, McKernon, Fotheringham, Burns, Galt, Zanatta, Woods

    • Subs: Brown, MacPherson, Brady, Malone, McVey, Wharton, Carter

    • Brechin: Graeme Smith, Ford, Hill, Rodger, Dyer, Lynas, Euan Smith, Fusco, Love, Caldwell, Buchanan

    • Subs: Trouten, Graham, Dods, Andrew Jackson, McCormack, Patrick O'Neil

    • Referee: Michael Roncone (Scotland)

  • Oxford City v Ebbsfleet United

    • Oxford City: Belford, Poku, Grant, Ashby, Cundy, Henderson, Giles, Fleet, Roberts, Louis, Winters

    • Subs: Davies, McAuley, Ngathe, Ofosu

    • Ebbsfleet United: Ashmore, McCoy, Clark, Mambo, Connors, Cook, Powell, Rance, Shields, Kedwell, Sheringham

    • Subs: Miles, Drury, Lewis, Deering, Bubb

    • Referee: Sam Purkiss (London)

  • Welling v Bath City

    • Welling: Girling, Fish, Brown, Hatton, Francis, Hayles, Joseph-Dubois, Waldren, Crawford, Coombes, Oakley

    • Subs: Nanetti, Lewington, Fuseini, Bray, Johnson

    • Bath City: O'Leary, Rigg, Ball, Batten, Hemmings, Murphy, Broom, Artus, Tyler Harvey, Morgan, Watkins

    • Subs: Marshall, Phillips, McCootie, Simpson, Diallo

    • Referee: Elliott Kaye (West Yorkshire)

  • Stenhousemuir v Forres Mechanics

    • Stenhousemuir: McCabe, McCormack, Marsh, Kerr, Summers, Gilhaney, Millar, Berry, Furtado, Alistair Roy, McMenamin

    • Subs: Sean Robertson, McMaster, McCroary, Hamilton, Meechan, Cook, Martinez

    • Forres Mechanics: Knight, Lee Fraser, Grant, Graeme Fraser, Allan, Graham, McGovern, Khutsishvili, MacPherson, Finlayson, Soane

    • Subs: Baxter, Owen Paterson, Groat, John Cameron, Storrier, Hutcheson, Mclean

    • Referee: Scott Millar (Scotland)

  • Queen of South v Dumbarton

    • Queen of South: Robinson, Hamill, Dowie, Brownlie, Marshall, Anderson, Millar, Pickard, Carmichael, Dobbie, Dykes

    • Subs: Bell, Higgins, Lyle, Hooper, Moxon, Atkinson, Brotherston

    • Dumbarton: Martin, Smith, Buchanan, Barr, Harvie, Todd, Stirling, Joe Thomson, Stevenson, Fleming, Robert Thomson

    • Subs: Brown, Pettigrew, McCallum, Lyden, Crawford

    • Referee: Gavin Duncan (Scotland)

  • Albion v Livingston

    • Albion: Ross Stewart, Reid, Michael Dunlop, Ross Dunlop, McBride, Gilmour, Fisher, Davidson, Boyd, Willis, Wallace

    • Subs: Archibald, Ferguson, Ross Stewart, Lightbody, Ferry, McCann, Potts

    • Livingston: Kelly, Halkett, Crighton, Lithgow, Longridge, Byrne, Pitman, Watt, De Vita, Buchanan, Cadden

    • Subs: Mullin, Maley, Knox, Currie, Neill, Carrick, Ogilvie

    • Referee: David Munro (Scotland)

  • Sutton Utd v Cheltenham

    • Sutton Utd: Worner, Amankwaah, Collins, Downer, Spence, Gomis, Bailey, Eastmond, Deacon, Biamou, Tubbs

    • Subs: Fitchett, Herson, May, Smith, Shaw

    • Cheltenham: Griffiths, Dickie, O'Shaughnessy, Parslow, Cranston, Dayton, Storer, Pell, Munns, Waters, Wright

    • Subs: Barthram, Downes, Morgan-Smith, Kitscha, James Rowe, Suliman, Smith

    • Referee: Robert Jones (England)

  • Norwich v Brentford

    • Norwich: Ruddy, Ivo Pinto, Bennett, Bassong, Brady, Howson, Dorrans, Naismith, Pritchard, Jacob Murphy, Oliveira

    • Subs: Martin, Jones, Hoolahan, Klose, Mulumbu, Lafferty, Josh Murphy

    • Brentford: Bentley, Colin, Egan, Dean, Barbet, Yennaris, Woods, Clarke, Sawyers, Vibe, Hogan

    • Subs: Bjelland, McEachran, Hofmann, Bonham, Kerschbaumer, KaiKai, Field

    • Referee: Geoff Eltringham (Tyne & Wear)

  • Gloucester v Stockport County

    • Gloucester: Singh, Thomas, Hall, Deaman, Avery, Mullings, Hanks, Greenslade, Hopper, Parker, Williams

    • Subs: Richards, Dinsley, Reid, Fitzgibbon, Kotwica

    • Stockport County: Hinchliffe, Ross, Duxbury, Montrose, Clarke, Smalley, Minihan, Stopforth, Odejayi, Ball, Lloyd

    • Subs: Meppen-Walter, Ormson, Marsden, Felix, Amis

    • Referee: Declan Bourne (England)

  • Sheff Wed v Preston

    • Sheff Wed: Westwood, Hunt, Lees, Loovens, Reach, Bannan, Hutchinson, Lee, Wallace, Forestieri, Lucas Joao

    • Subs: Jones, Fletcher, Palmer, Dawson, Pudil, Buckley, Nuhiu

    • Preston: Maxwell, Baptiste, Clarke, Wright, Cunningham, Johnson, Pearson, Browne, McGeady, Hugill, Robinson

    • Subs: Lindegaard, Vermijl, Makienok, Beckford, Doyle, Pringle, Huntington

    • Referee: Scott Duncan (Tyne & Wear)

  • Worcester v AFC Fylde

    • Worcester: Ross, Weir, Cieran Keane, Sharpe, Hutchinson, Jackman, Connor Hughes, English, Bishop, Nelson-Addy, Evans

    • Subs: Steele, Gallinagh, Jordan Keane, Murphy, Craig

    • AFC Fylde: Taylor, Macauley Wilson, Kennedy, Steve Williams, Langley, Bond, Hardy, Bradley, Rowe, Stephenson, Daniels

    • Subs: Blinkhorn, Thompson, Baker, Collins, Matty Hughes

    • Referee: Peter Gibbons (Cheshire)

  • Hamilton v Partick

    • Hamilton: Woods, Devlin, Donati, Seaborne, Gillespie, Crawford, Imrie, MacKinnon, Sowah, Bingham, D'Acol

    • Subs: Docherty, Redmond, Longridge, Brophy, Lyon, Thomson, Sarris

    • Partick: Cerny, Gordon, Barton, Lindsay, Booth, Osman, Welsh, Azeez, Edwards, Elliot, Doolan

    • Subs: Amoo, Erskine, Lawless, Devine, Wilson, McDaid, Stuckmann

    • Referee: Donald Robertson (Scotland)

  • Luton v Solihull Moors

    • Luton: Walton, Justin, Cuthbert, Mullins, Sheehan, Rea, McGeehan, Gilliead, Cook, Hylton, Marriott

    • Subs: O'Donnell, Potts, Smith, Ruddock, Lee, Vassell, King

    • Solihull Moors: Lewis, Murombedzi, Daly, Gough, Fagbola, Franklin, Byrne, Jones, Osborne, Sterling-James, Asante

    • Subs: Knights, Acton, Koue Niate, White, Morris, Dielna

    • Referee: Christopher Sarginson (Staffordshire)

  • Kilmarnock v Dundee

    • Kilmarnock: MacDonald, Hendrie, Scott Boyd, Boyle, Taylor, Dicker, Stevie Smith, Coulibaly, McKenzie, Jones, Tyson

    • Subs: McFadzean, Adams, Bojaj, Frizzell, MacKay, Wilson, Cameron

    • Dundee: Bain, Etxabeguren Leanizbarrutia, O'Dea, Gadzhalov, Kerr, Hateley, Vincent, McGowan, Holt, Haber, Wighton

    • Subs: Loy, Duffy, Williams, Mitchell, Ross, El Bakhtaoui, Curran

    • Referee: Crawford Allan (Scotland)

  • Chesterfield v Wycombe

    • Chesterfield: Fulton, Liddle, Evatt, Anderson, Mitchell, O'Neil, Nolan, Donohue, O'Shea, Beesley, Ariyibi

    • Subs: Gardner, Evans, Dimaio, Dennis, Allinson, Simons, Maguire

    • Wycombe: Blackman, Harriman, Stewart, Pierre, Jacobson, Bloomfield, O'Nien, Gape, Kashket, Hayes, Akinfenwa

    • Subs: Jombati, Thompson, Bean, Wood, Cowan-Hall, Richardson, De Havilland

    • Referee: Michael Salisbury (Lancashire)

  • Chelmsford v Hungerford Town

    • Chelmsford: Fitzsimons, Miller, Blanchett, Porter, Bush, Haines, Willmott, Church, Jeffers, Buchanan, Rees

    • Subs: Daley, Reid, Cornhill, Merrifield, Graham

    • Hungerford Town: Legg, Rees, Tyler, Jones, Day, Luke Williams, Clark, Herring, Jarvis, Bignall, Soares

    • Subs: Boardman, Preen, O'Brien, Rusby, Manny Williams

    • Referee: Lee Venamore (Kent)

  • Truro City v Bishop's Stortford

    • Truro City: Rice, Berry, Richards, Sole, Bentley, Pugh, Panzer, Thompson, Neal, Knowles, Allen

    • Subs: Williams, McHale, Fallon, Adelsbury, Brett

    • Bishop's Stortford: Lefebvre, Rodgers, Herd, Moncur, Allen, Fagan, Kouassi, Richens, Morgan, Akinwande, Green

    • Subs: Ronto, Nouble, Ekim

    • Referee: Josh Smith (Lincolnshire)

  • St Johnstone v Inverness CT

    • St Johnstone: Clark, Foster, Shaughnessy, Anderson, Easton, Coulson, Swanson, Davidson, Craig, Wotherspoon, MacLean

    • Subs: Mannus, Scobbie, Alston, Millar, Gordon, Kane, Cummins

    • Inverness CT: Fon Williams, Cole, Warren, Meekings, Tremarco, Draper, Vigurs, Doran, Tansey, King, Doumbouya

    • Subs: Esson, Mulraney, Sutherland, MacLennan, Gilchrist, Robertson

    • Referee: Euan Anderson (Scotland)

  • Dartford v Poole Town

    • Dartford: Ibrahim, Gardiner, Vint, Wood, Wynter, Noble, Alex Brown, Elliot Bradbrook, Wanadio, Pugh, Ofori-Acheampong

    • Subs: Hayes, Harris, Dembele, Ellis Brown, Coxall

    • Poole Town: Hutchings, Cooper, Case, Spetch, Whisken, Pettefer, Burbridge, Devlin, Roberts, Brooks, Bell-Baggie

    • Subs: Moore, Rees, Gillespie

    • Referee: David Spain (Sussex)

  • Guiseley v Chester FC

    • Guiseley: Jonathan Maxted, Palmer, East, Rob Atkinson, Brown, Lowe, Hatfield, Purver, Walton, Cassidy, Preston

    • Subs: Boyes, Rankine, Williams, Wesolowski, Logan

    • Chester FC: Lynch, Hudson, Astles, Hunt, Hughes, Durrell, Shaw, Lloyd, Mahon, Alabi, Richards

    • Subs: George, Chapell, Joyce, Waters, Marsh

    • Referee: Martin Coy (County Durham)

  • Arbroath v Edinburgh City

    • Arbroath: Gomes, Gold, Dunlop, Hamilton, Sukar, Kader, Whatley, McCord, Linn, Doris, Scott

    • Subs: Prunty, Thomson, Mutch, Phillips, Callaghan, Skelly, Malin

    • Edinburgh City: Stobie, Caddow, Mbu, McKee, Gordon Donaldson, McConnell, Laird, McFarland, Dunn, See, Cummings

    • Subs: Allum, Muhsin, Antell, Gair, Guthrie

    • Referee: Kevin Graham (Scotland)

  • Shrewsbury v Fleetwood Town

    • Shrewsbury: Leutwiler, El-Abd, Sadler, McGivern, Smith, Brown, Black, Deegan, Dodds, O'Brien, Toney

    • Subs: Lancashire, Grimmer, Halstead, Waring, Jones

    • Fleetwood Town: Cairns, McLaughlin, Davis, Pond, Bell, Bolger, Dempsey, Bobby Grant, Glendon, Ball, Cole

    • Subs: Neal, Jonsson, Nirennold, Long, Hunter, Sowerby, Ekpolo

    • Referee: Trevor Kettle (Rutland)

  • Blackpool v Brackley

    • Blackpool: Slocombe, Mellor, Aldred, Robertson, Taylor, Potts, Payne, Pugh, Samuel, Vassell, Matt

    • Subs: McAlister, Aimson, Cullen, Nolan, Yeates, Lyness, Gnanduillet

    • Brackley: Laurie Walker, Dean, Graham, Gudger, Myles, Byrne, Armson, Adam Walker, Glenn Walker, Diggin, Ndlovu

    • Subs: Rankin, Lowe, Pitt, Farrell, Moyo, Noon, Cox

    • Referee: Ross Joyce (Cleveland)

  • Welling v Bath City

    • Welling: Girling, Fish, Brown, Hatton, Francis, Hayles, Joseph-Dubois, Waldren, Crawford, Coombes, Oakley

    • Subs: Nanetti, Lewington, Fuseini, Bray, Johnson

    • Bath City: O'Leary, Rigg, Ball, Batten, Hemmings, Murphy, Broom, Artus, Tyler Harvey, Morgan, Watkins

    • Subs: Marshall, Phillips, McCootie, Simpson, Diallo

    • Referee: Elliott Kaye (West Yorkshire)

  • Ross County v Hearts

    • Ross County: Fox, Fraser, Davies, McEveley, van der Weg, Chow, Routis, Tony Dingwall, Gardyne, Boyce, Curran

    • Subs: McCarey, Cikos, Woods, Dow, Franks, McShane, Schalk

    • Hearts: Hamilton, Paterson, Souttar, Igor Rossi, Rherras, Cowie, Kitchen, Walker, Djoum, Muirhead, Johnsen

    • Subs: Ozturk, Buaben, Noring, Sammon, Liam Smith, Currie, Watt

    • Referee: William Collum (Scotland)

  • Maidenhead Utd v Margate

    • Maidenhead Utd: Pentney, Clerima, Steer, Smith, Massey, Inman, Tarpey, Forbes, Marks, Mulley, Pritchard

    • Subs: Hammond, Cox, Barratt, Peters, Kelly

    • Margate: Pajetat, Moore-Azille, Fox, Phipps, Foster, Johnson, Richefond, Lewis Taylor, Adeboyejo, Donnelly, Banya

    • Subs: Barrington, Henly, Tumwa, Williams, Heffernan

    • Referee: Marc Whaley (Plymouth)

  • Dover v Dag & Red

    • Dover: Arnold, Magri, Thomas, Orlu, Stevenson, Miller, Grimes, Sterling, Emmanuel, Lafayette, Kinnear

    • Subs: Walker, Modeste, Marsh, Pinnock, Parkinson

    • Dag & Red: Justham, Widdowson, Doe, Assombalonga, Guttridge, Benson, Maguire-Drew, Boucaud, Whitely, Staunton, Okenabirhie

    • Subs: Cousins, Hyde, Heard, Barnwell, Mitchell

    • Referee: Dean Treleaven (Sussex)

  • North Ferriby Utd v Gateshead

    • North Ferriby Utd: Watson, Topliss, Gray, Middleton, Hare, Brogan, Fallowfield, Armstrong, Emerton, Wootton, Thompson

    • Subs: Oliver, Bateson, Kendall, Stamp, Skelton

    • Gateshead: Hanford, Bolton, George Smith, Manny Smith, Hogan, Fyfield, Brundle, Danny Johnson, Jones, Penn, McLaughlin

    • Subs: Sam Johnson, York, Burrow, Mafuta, Hannant

    • Referee: Neil Hair (Cambridgeshire)

  • Rangers v Aberdeen

    • Rangers: Foderingham, Hodson, Kiernan, Hill, Wallace, Holt, Halliday, McKay, O'Halloran, Garner, Miller

    • Subs: Tavernier, Wilson, Dodoo, Forrester, Crooks, Gilks, Waghorn

    • Aberdeen: Lewis, Logan, Taylor, Reynolds, Considine, Jack, Shinnie, Hayes, McLean, Maddison, Stockley

    • Subs: Burns, Rooney, McGinn, O'Connor, Pawlett, Alexander, Storey

    • Referee: Steven McLean (Scotland)

  • Birmingham v Barnsley

    • Birmingham: Kuszczak, Dacres-Cogley, Morrison, Shotton, Grounds, Cotterill, Tesche, Kieftenbeld, Davis, Jutkiewicz, Donaldson

    • Subs: Legzdins, Robinson, Gleeson, Adams, Solomon-Otabor, Brown, Stewart

    • Barnsley: Davies, Bree, Roberts, MacDonald, Yiadom, Scowen, Hourihane, Morsy, Kent, Bradshaw, Winnall

    • Subs: Hammill, Townsend, Evans, Kpekawa, Janko, Williams, Armstrong

    • Referee: David Coote (Nottinghamshire)

  • Plymouth v Newport County

    • Plymouth: McCormick, Miller, Songo'o, Bradley, Threlkeld, Smith, Fox, Jervis, Tanner, Carey, Goodwillie

    • Subs: Palfrey, Donaldson, Osborne, Rooney, Dorel, Bentley, Fletcher

    • Newport County: Day, Barnum-Bobb, Meite, Bennett, Butler, Green, Tozer, Sheehan, Rigg, O'Hanlon, Healey

    • Subs: Labadie, Compton, Randall, Myrie-Williams, Jackson, Bittner, Jebb

    • Referee: John Brooks (Leicestershire)

  • Falkirk v St Mirren

    • Falkirk: Rogers, Muirhead, McCracken, Gasparotto, Leahy, Craigen, Rankin, Kerr, Hippolyte, Miller, Baird

    • Subs: Kidd, Sibbald, Grant, McHugh, Shepherd, Watson, Mehmet

    • St Mirren: Gallacher, Naismith, MacKenzie, Baird, Irvine, Quinn, Magennis, McAllister, Mallan, Morgan, Sutton

    • Subs: Hardie, Langfield, Clarkson, McLear, Gallagher, Shankland, Stewart

    • Referee: Craig Thomson (Scotland)

  • Cowdenbeath v Clyde

    • Cowdenbeath: McGurn, Brett, Pyper, McLauchlan, Miller, Johnston, Mullen, Brian Ross, Moore, Todorov, Kriss Renton

    • Subs: Rutherford, David Robertson, Sives, Turner, O'Brien, Sneddon, Muirhead

    • Clyde: John Gibson, McNeil, Perry, McNiff, Smith, Miller, McLaughlin, Tiffoney, Gormley, MacDonald, Higgins

    • Subs: Flynn, Scott Ferguson, McPhee

    • Referee: Steven Reid (Scotland)

  • Harrogate Town v AFC Telford

    • Harrogate Town: Elliot, Turner, Louie Swain, Thanoj, Ainge, Thirlwell, Burrell, Kerry, Pittman, Brooksby, Clee

    • Subs: Chilaka, Colbeck, Cadman, Leesley, Emmett

    • AFC Telford: Montgomery, Samuels, O'Hanlon, Havern, McCone, Rea, Wilson, Kissock, Hodge, McCarthy, Royle

    • Subs: Bailey, Fitzpatrick, Reynolds, Kearns, Hibbert

    • Referee: Martyn Rawcliffe (England)

  • Plymouth v Newport County

    • Plymouth: McCormick, Miller, Songo'o, Bradley, Threlkeld, Smith, Fox, Jervis, Tanner, Carey, Goodwillie

    • Subs: Palfrey, Donaldson, Osborne, Rooney, Dorel, Bentley, Fletcher

    • Newport County: Day, Barnum-Bobb, Meite, Bennett, Butler, Green, Tozer, Sheehan, Rigg, O'Hanlon, Healey

    • Subs: Labadie, Compton, Randall, Myrie-Williams, Jackson, Bittner, Jebb

    • Referee: John Brooks (Leicestershire)

  • Burton Albion v Rotherham

    • Burton Albion: McLaughlin, Brayford, Mousinho, Turner, Akins, Naylor, Palmer, Irvine, Dyer, O'Grady, Ward

    • Subs: Flanagan, Williamson, Bywater, McCrory, Miller, Choudhury, Harness

    • Rotherham: Price, Fisher, Ball, Wood, Mattock, Taylor, Adeyemi, Vaulks, Forde, Brown, Ward

    • Subs: Kelly, Fry, Blackstock, Newell, Belaid, Yates, Bilboe

    • Referee: Chris Kavanagh (Lancashire)

  • Wealdstone v East Thurrock

    • Wealdstone: North, Sheckelford, Mcleod-Urquhart, Goulding, Oshodi, Hunt, Freeman, Godfrey, Benyon, Wright, Whichelow

    • Subs: Wellard, Cox, Koroma, Green, McGleish

    • East Thurrock: Lidakevicius, Freiter, Nesbitt, Clark, Ellul, Wood, Harris, Craddock, Higgins, Marlow, Wraight

    • Subs: Walker, Gardner, Honesty, Ferdinand

    • Referee: Adam Ricketts (Gloucestershire)

  • Altrincham v Tamworth

    • Altrincham: Deasy, Richman, McWilliams, Moult, Hannigan, Goodall, Lawrie, Lenighan, Wilkinson, Reeves, Miller

    • Subs: Marsh, Hobson, McDonald, Morrison-Derbyshire, Dawber

    • Tamworth: Belshaw, Burns, Morley, Fox, Jones, Lane, Briscoe, Clarke, Newton, Dyer, Taylor

    • Subs: Morrell, Opoku, Davies, Tomassen, Ezewele

    • Referee: Richard Wild (Lancashire)

  • Charlton v Milton Keynes Dons

    • Charlton: Phillips, Konsa, Bauer, Pearce, Fox, Lookman, Crofts, Ulvestad, Botaka, Magennis, Ajose

    • Subs: Beeney, Chicksen, Johnson, Hanlan, Novak, Aribo, Teixeira

    • Milton Keynes Dons: Martin, Baldock, Downing, Walsh, Lewington, Upson, Carruthers, Agard, Potter, Reeves, Bowditch

    • Subs: B Williams, Hendry, Nicholls, Aneke, Tshimanga, Colclough, Powell

    • Referee: Darren England (South Yorkshire)

  • Stevenage v Doncaster

    • Stevenage: Jones, King, McKirdy, Kennedy, Franks, Gorman, Schumacher, Wells, Henry, Cowans, Lee

    • Subs: Slater, Liburd, Pett, Day, Tonge, Kerr, Wilmot

    • Doncaster: Marosi, Alcock, Marquis, Rowe, Baudry, Houghton, Butler, Blair, Coppinger, Mason, Mandeville

    • Subs: Calder, Williams, Wright, Keegan, Beestin, Evina, Jones

    • Referee: Lee Collins (Surrey)

  • Whitehawk v Gosport Borough

    • Whitehawk: Flitney, Hamilton, Harding, Stevens, Reid, Marimon, West, Torres, Mills, Abdulla, Southam

    • Subs: M'Boungou, Osborn, Connolly, Favarel, Tagbo

    • Gosport Borough: Watch, Carter, Bird, Dawson, Poate, Oastler, Bentley, Harding, Flood, Wright, Wooden

    • Subs: Bailey, Higgins, Brice, Walters, Carmichael

    • Referee: Ian Fissenden (Kent)

  • Dunfermline v Ayr

    • Dunfermline: Murdoch, Martin, Fordyce, Ashcroft, Talbot, Higginbotham, Herron, McCabe, McMullan, Clark, El Alagui

    • Subs: Duthie, Paton, Wedderburn, Cardle, Spence, Hutton, Moffat

    • Ayr: Fleming, Devlin, Balatoni, McKenna, Boyle, Crawford, Docherty, Adams, Harkins, Forrest, Nisbet

    • Subs: Gilmour, Rose, Donald, O'Connell, Meggatt, Hart, Wardrope

    • Referee: Barry Cook (Scotland)

  • Carlisle v Rochdale

    • Carlisle: Gillespie, Tom Miller, Raynes, Brisley, Grainger, Kennedy, Joyce, Jones, Lambe, Wyke, Adams

    • Subs: Ellis, Asamoah, Gillesphey, Devitt, McKee, Shaun Miller, Crocombe

    • Rochdale: Logan, Rafferty, Canavan, Keane, Bunney, Lund, Camps, Thompson, Rathbone, Henderson, Davies

    • Subs: Lillis, McNulty, McGahey, Mendez-Laing, Noble-Lazarus, Morley, Odelusi

    • Referee: Mark Haywood (West Yorkshire)

  • Wigan v Derby

    • Wigan: Jaaskelainen, Garbutt, Morgan, Buxton, Warnock, MacDonald, Perkins, Power, Gomez, Jacobs, Wildschut

    • Subs: Grigg, Le Fondre, Kellett, Woolery, Powell, Burn, Lavercombe

    • Derby: Carson, Baird, Keogh, Pearce, Olsson, Hughes, Johnson, Butterfield, Ince, Vydra, Russell

    • Subs: Bryson, Shackell, Camara, Weimann, Hanson, Mitchell, Venam

    • Referee: Andrew Madley (West Yorkshire)

  • Aldershot v Boreham Wood

    • Aldershot: Smith, Straker, Evans, Alexander, Conroy, Reynolds, Kellermann, Mensah, Kanu, Rendell, Fenelon

    • Subs: McClure, Allen, Wakefield

    • Boreham Wood: Smith, Ilesanmi, Devera, Stephens, Nunn, Ricketts, Shakes, Davis, Andrade, Clifford, Balanta

    • Subs: Woodards, Paine, Lucas, Uchechi, Murrell-Williamson

    • Referee: Chris O'Donnell (Bedfordshire)

  • Gainsborough v FC United of Manchester

    • Gainsborough: Willis, Lacey, Matthew Templeton, Matt Wilson, Evans, Beatson, Laurie Wilson, Hands, Worsfold, Jarman, Reid

    • Subs: Thewlis, Burdett, Chapman, Quinn, McGovern

    • FC United of Manchester: Carnell, Tonge, Chantler, Brown, Kay, Ashworth, Glynn, Winter, Gilchrist, Wright, Thomson

    • Subs: Greaves, Wolfenden, Sheridan, Williams, Arnison

    • Referee: Martin Woods (England)

  • Bradford P A v Kidderminster

    • Bradford P A: Worsnop, Toulson, Hill, Dean, Killock, Knowles, Wroe, Danny Boshell, Sinclair, Johnson, Nicky Boshell

    • Subs: Spires, Nowakowski, Cofie, Sharp, Hall

    • Kidderminster: Hornby, Williams, Francis-Angol, Croasdale, Lowe, Tunnicliffe, Waite, McQuilkin, Andre Brown, Ngwatala, Gnahoua

    • Subs: Dieseruvwe, Truslove, Austin, Carter, Palmer

    • Referee: Matthew Dicicco (Cleveland)

  • Darlington 1883 v Salford City

    • Darlington 1883: Dudzinski, Marrs, Galbraith, Turnbull, Burgess, Brown, Thompson, Falkingham, Beck, Cartman, Gillies

    • Subs: Syers, Bell, Leon Scott, Hunter, Hardy

    • Salford City: Lynch, Nottingham, Brough, Burton, Grand, Priestley, Hulme, Walker, Phenix, Hine, Poole

    • Subs: Howson, Atkinson, Haughton, Warburton, Allen

    • Referee: Marc Edwards (Durham)

  • Tranmere v York

    • Tranmere: Davies, Sutton, Vaughan, McNulty, Ihiekwe, Maynard, Harris, Tollitt, Hughes, Mangan, Norwood

    • Subs: Turner, Cook, Kirby, Dawson, Wallace

    • York: Letheren, Rooney, Newton, Holmes, Whittle, Fry, Heslop, Klukowski, Moke, Murphy, Parkin

    • Subs: Connolly, Dixon, Woodland, Rzonca, McDaid

    • Referee: Wayne Barratt (Worcestershire)

  • Bristol City v Ipswich

    • Bristol City: Fielding, Matthews, Flint, Magnusson, Golbourne, Freeman, Pack, Smith, Tomlin, Abraham, Wilbraham

    • Subs: O'Neil, Brownhill, Reid, Engvall, Moore, Paterson, Lucic

    • Ipswich: Bialkowski, Chambers, Webster, Berra, Knudsen, Ward, Skuse, Douglas, Lawrence, McGoldrick, Varney

    • Subs: Gerken, Best, Bru, Sears, Williams, Emmanuel, Kenlock

    • Referee: Stuart Atwell (Nuneaton)

  • Bradford P A v Kidderminster

    • Bradford P A: Worsnop, Toulson, Hill, Dean, Killock, Knowles, Wroe, Danny Boshell, Sinclair, Johnson, Nicky Boshell

    • Subs: Spires, Nowakowski, Cofie, Sharp, Hall

    • Kidderminster: Hornby, Francis-Angol, Williams, Lowe, Tunnicliffe, Croasdale, McQuilkin, Ngwatala, Waite, Andre Brown, Gnahoua

    • Subs: Austin, Carter, Truslove, Dieseruvwe, Palmer

    • Referee: Matthew Dicicco (Cleveland)

  • Cardiff v Brighton

    • Cardiff: Amos, Connolly, Morrison, Bamba, Bennett, Harris, Gunnarsson, Ralls, Whittingham, Gounongbe, Hoilett

    • Subs: Ecuele Manga, Noone, Pilkington, Richardson, Zohore, Chamakh, Wilson

    • Brighton: Stockdale, Saltor, Duffy, Dunk, Bong, Skalak, Stephens, Sidwell, Murphy, Murray, Baldock

    • Subs: Maenpaa, Hemed, Knockaert, Pocognoli, Goldson, March, Norwood

    • Referee: Roger East (Wiltshire)

  • Stalybridge v Boston Utd

    • Stalybridge: Shenton, Morton, Hall, Hughes, Dickinson, Platt, Morning, Gee, Cockerline, Wilkins, Chippendale

    • Subs: Owens, Dunbar, Bagshaw, Hasler-Cregg, McKnight

    • Boston Utd: Emery, Clappison, Gordon, Josh Robinson, Brown, Maguire, Marshall, Miles, Chippendale, Smith, Rollins

    • Subs: Hilliard, St Juste, Wildin, Joe Robinson, Pugh

    • Referee: Billy Khatib (Tyne & Wear)

  • Weston-S-Mare v Hemel Hempstead

    • Weston-S-Mare: Purnell, Pope, Laird, Humphries, Baldwin, Barker, Cane, Kington, Ash, Grubb, Anderson

    • Subs: Moran, Mohamed, Bird, Chamberlain, Powell

    • Hemel Hempstead: Butler, King, Connolly, Parkes, Hayden, Greenidge, Neilson, Saunders, Robinson, Thalassitis, Mendy

    • Subs: Kaloczi, McNamara, Gordon, Spring, Diagne

    • Referee: Richard Hulme (Somerset)

  • Bromley v Maidstone Utd

    • Bromley: Julian, Johnson, Swaine, Anderson, Holland, Turgott, Minshull, Dymond, Martin, Porter, Cunnington

    • Subs: Wynter, Chorley, Higgs, Prestedge, Sho-Silva

    • Maidstone Utd: Worgan, Nana Ofori-Twumasi, Mills, Coyle, Lokko, Rogers, Sweeney, Paxman, Flisher, Bobby Joe Taylor, Odubade

    • Subs: Driver, Evans, Acheampong, Greenhalgh, Loza

    • Referee: Alan Young (Cambridgeshire)

  • Blackburn v Huddersfield

    • Blackburn: Steele, Nyambe, Lenihan, Mulgrew, Williams, Feeney, Lowe, Evans, Conway, Graham, Gallagher

    • Subs: Greer, Byrne, Emnes, Akpan, Guthrie, Bennett, Raya

    • Huddersfield: Ward, Cranie, Hefele, Schindler, Lowe, Hogg, Mooy, Kachunga, Palmer, van La Parra, Wells

    • Subs: Whitehead, Billing, Bunn, Holmes-Dennis, Coleman, Payne, Stankovic

    • Referee: Simon Hooper (Wiltshire)

  • Fulham v Reading

    • Fulham: Button, Fredericks, Kalas, Ream, Malone, Johansen, McDonald, Aluko, Cairney, Ayite, Martin

    • Subs: Bettinelli, Kebano, Parker, Smith, Madl, Piazon, Sessegnon

    • Reading: Al Habsi, Gunter, McShane, van den Berg, Blackett, Evans, Williams, Beerens, McCleary, Obita, Samuel

    • Subs: Cooper, Mendes, Harriott, Meite, Watson, Kelly, Stuart Moore

    • Referee: Oliver Langford

  • West Brom v Watford

    • West Brom: Foster, Dawson, McAuley, Evans, Nyom, Fletcher, Yacob, Brunt, Morrison, Phillips, Rondon

    • Subs: Olsson, Robson-Kanu, Gardner, McClean, Galloway, Chadli, Palmer

    • Watford: Gomes, Holebas, Kabasele, Prodl, Zuniga, Amrabat, Guedioura, Capoue, Pereyra, Okaka, Deeney

    • Subs: Success, Doucoure, Sinclair, Watson, Ighalo, Pantilimon, Eleftheriou

    • Referee: Graham Scott (Oxfordshire)

  • Crystal Palace v Southampton

    • Crystal Palace: Hennessey, Tomkins, Dann, Delaney, Ward, McArthur, Ledley, Townsend, Puncheon, Zaha, Christian Benteke

    • Subs: Speroni, Flamini, Campbell, Lee, Fryers, Sako, Kelly

    • Southampton: Forster, Cedric, van Dijk, Fonte, Bertrand, Ward-Prowse, Romeu, Hojbjerg, Redmond, Austin, Boufal

    • Subs: Yoshida, Clasie, Long, Davis, Taylor, McQueen, Sims

    • Referee: Neil Swarbrick (Lancashire)

  • Crystal Palace v Southampton

    • Crystal Palace: Hennessey, Tomkins, Dann, Delaney, Ward, McArthur, Ledley, Townsend, Puncheon, Zaha, Christian Benteke

    • Subs: Speroni, Flamini, Campbell, Lee, Fryers, Sako, Kelly

    • Southampton: Forster, Cedric, van Dijk, Fonte, Bertrand, Ward-Prowse, Romeu, Hojbjerg, Redmond, Austin, Boufal

    • Subs: Yoshida, Clasie, Long, Davis, Taylor, McQueen, Sims

    • Referee: Neil Swarbrick (Lancashire)

  • Stoke v Burnley

    • Stoke: Grant, Muniesa, Martins Indi, Pieters, Johnson, Adam, Imbula, Arnautovic, Shaqiri, Walters, Diouf

    • Subs: Allen, Whelan, Bony, Given, Crouch, Krkic, Sobhi

    • Burnley: Robinson, Flanagan, Keane, Mee, Ward, Arfield, Hendrick, Marney, Boyd, Barnes, Gray

    • Subs: Lowton, Vokes, Kightly, Bamford, Defour, Tarkowski, Pope

    • Referee: Mark Clattenburg (Tyne & Wear)

  • Sunderland v Leicester

    • Sunderland: Pickford, Jones, Kone, Djilobodji, Van Aanholt, Pienaar, Ndong, Denayer, Anichebe, Defoe, Watmore

    • Subs: Mannone, Larsson, Khazri, O'Shea, Manquillo, Kirchhoff, Januzaj

    • Leicester: Zieler, Simpson, Morgan, Huth, Fuchs, Mahrez, Amartey, King, Albrighton, Slimani, Vardy

    • Subs: Hernandez, Musa, Hamer, Schlupp, Okazaki, Gray, Mendy

    • Referee: Andre Marriner (West Midlands)

  • Tottenham Hotspur v Swansea

    • Tottenham Hotspur: Lloris, Walker, Dier, Vertonghen, Rose, Wanyama, Dembele, Eriksen, Alli, Son, Kane

    • Subs: Vorm, Nkoudou, Sissoko, Onomah, Wimmer, Winks, Carter-Vickers

    • Swansea: Fabianski, Naughton, van der Hoorn, Amat, Taylor, Cork, Fulton, Fer, Barrow, Sigurdsson, Montero

    • Subs: Mawson, Britton, Llorente, Borja Baston, Nordfeldt, Routledge, Rangel

    • Referee: Jon Moss

  • Indonesia v Vietnam

    • Indonesia: Hermansyah, Wahyudi, Yama, Lestusen, Lestaluhu, Andriatmoko, Lilipaly, Pora, Vermansyah, Solossa, Sinaga

    • Subs: Adam, Rahman, Dimas, Zamrun, Kusnandar, Eliandry, Hadi, Gatra, Dwi Cahyo, Ardhiyasa

    • Vietnam: Nguyen Manh Tran, Dinh Dong Tran, T-D Bui, Que, Thanh, Van Quyet Nguyen, Luong, Van Thang Le, Trong Hoang Nguyen, Pham, Vinh

    • Subs: Thanh Hien, Au, Tien Thanh Dinh, Hoang Thinh, Cong Phuong Nguyen, Thanh Trung Dinh, P-S Tran, Toan Van Nguyen, Durc, Van Lam

    • Referee: Jarred Gillett (Australia)

  • Beith v Morton

    • Beith: Grindlay, Conner McGlinchey, Sheridan, McDonald, McLaughlin, Mcgowan, Jamie Wilson, Frize, Burke, Christie, Ross McPherson

    • Subs: Watt, Collins, McLean, McBain, McArthur, Martin

    • Morton: Gaston, Kilday, O'Ware, Lamie, Russell, Forbes, Lindsay, Tidser, McDonagh, Quitongo, Oliver

    • Subs: Gunning, Doyle, Oyenuga, Nesbitt, McAleer, McNeil, Murdoch

    • Referee: John McKendrick (Scotland)

  • Man City v Chelsea

    • Man City: Bravo, Stones, Otamendi, Kolarov, Jesus Navas, Gundogan, Fernandinho, Sane, Silva, De Bruyne, Aguero

    • Subs: Sagna, Zabaleta, Fernando, Caballero, Clichy, Toure, Iheanacho

    • Chelsea: Courtois, Azpilicueta, Cahill, Luiz, Moses, Fabregas, Kante, Alonso, Pedro, Costa, Hazard

    • Subs: Begovic, Ivanovic, Oscar, Willian, Batshuayi, Chalobah, Aina

    • Referee: Anthony Taylor (Cheshire)

  • Motherwell v Celtic

    • Motherwell: Samson, Tait, Heneghan, McManus, Hammell, Cadden, Lasley, Clay, MacLean, McDonald, Moult

    • Subs: Bowman, Ainsworth, Brill, Thomas, Ferguson, McMillan, Campbell

    • Celtic: Gordon, Lustig, Simunovic, Toure, Izaguirre, Armstrong, Brown, Roberts, Rogic, Forrest, Dembele

    • Subs: Bitton, Gamboa, Mackay-Steven, Christie, Boyata, De Vries, McGregor

    • Referee: Kevin Clancy (Scotland)

  • Indonesia v Vietnam

    • Indonesia: Hermansyah, Wahyudi, Yama, Lestusen, Lestaluhu, Andriatmoko, Lilipaly, Pora, Vermansyah, Solossa, Sinaga

    • Subs: Adam, Rahman, Dimas, Zamrun, Kusnandar, Eliandry, Gatra, Dwi Cahyo, Ardhiyasa

    • Vietnam: Nguyen Manh Tran, Dinh Dong Tran, T-D Bui, Que, Thanh, Van Quyet Nguyen, Luong, Van Thang Le, Trong Hoang Nguyen, Pham, Vinh

    • Subs: Thanh Hien, Au, Tien Thanh Dinh, Hoang Thinh, Cong Phuong Nguyen, Thanh Trung Dinh, P-S Tran, Durc, Van Lam

    • Referee: Jarred Gillett (Australia)

  • Man City v Chelsea

    • Man City: Bravo, Otamendi, Stones, Kolarov, Sane, Gundogan, Fernandinho, Silva, Jesus Navas, Aguero, De Bruyne

    • Subs: Sagna, Zabaleta, Fernando, Caballero, Clichy, Toure, Iheanacho

    • Chelsea: Courtois, Azpilicueta, Cahill, Luiz, Moses, Fabregas, Kante, Alonso, Pedro, Costa, Hazard

    • Subs: Begovic, Ivanovic, Oscar, Willian, Batshuayi, Chalobah, Aina

    • Referee: Anthony Taylor (Cheshire)