Fixtures

Friday July 3

International

  • 23:30
     
    USA
    Guatemala

Saturday July 4

FIFA Women's World Cup

Copa Americas Cup

  • 00:30
    3rd and 4th Place Play-Offs  
    Peru
    Paraguay
  • 21:00
    Final  
    Chile
    Argentina

American MLS League

Sunday July 5

American MLS League

Monday July 6

FIFA Women's World Cup

American MLS League

Tuesday July 7

Champions League Qualifying

  • 17:00
    1st Rnd  
    Levadia Tallinn
    Crusaders
  • 19:00
    1st Rnd  
    FC Santa Coloma
    Lincoln Red Imps
  • 19:00
    1st Rnd  
    TNS
    B36 Torshavn
  • 19:30
    1st Rnd  
    Folgore/Falciano
    Pyunik Yerevan

Europa League Qualifying

  • 20:00
    1st Rnd  
    Shamrock Rovers
    Progrès Niedercorn

Thursday July 9

Europa League Qualifying

  • 15:00
    1st Rnd  
    AIK
    VPS
  • 15:00
    1st Rnd  
    Apollon Limassol
    FC Saxan
  • 15:00
    1st Rnd  
    Bala Town
    Differdange
  • 15:00
    1st Rnd  
    Beitar Jerusalem
    Ordabasy
  • 15:00
    1st Rnd  
    Beroe Stara Zagora
    FK Atlantas
  • 15:00
    1st Rnd  
    Dacia Chisinau
    Renova
  • 15:00
    1st Rnd  
    Trnava
    Olimpic Sarajevo
  • 15:00
    1st Rnd  
    FC Tskhinvali
    FC Botosani
  • 15:00
    1st Rnd  
    FC Vaduz
    Fiorita
  • 15:00
    1st Rnd  
    FK Qabala
    Dynamo Tbilisi
  • 15:00
    1st Rnd  
    FK Spartaks Jurmala
    Buducnost
  • 15:00
    1st Rnd  
    HB Torshavn
    Trakai
  • 15:00
    1st Rnd  
    Kairat Almaty
    Red Star
  • 15:00
    1st Rnd  
    Liteks Lovetch
    FK Jelgava
  • 15:00
    1st Rnd  
    MSK Zilina
    Glentoran
  • 15:00
    1st Rnd  
    NSI Runavik
    Linfield
  • 15:00
    1st Rnd  
    Nomme Kalju
    FC Aktobe
  • 15:00
    1st Rnd  
    Rabotnicki Kome
    FC Flora Tallinn
  • 15:00
    1st Rnd  
    Rosenborg
    Vikingur
  • 15:00
    1st Rnd  
    Slovan
    Spartans/Berwick
  • 15:00
    1st Rnd  
    Shakhter
    Glenavon
  • 15:00
    1st Rnd  
    Slask Wroclaw
    NK Celje
  • 15:00
    1st Rnd  
    Sutjeska
    Debrecen
  • 15:00
    1st Rnd  
    Torpedo Zhodino
    FK Kukesi
  • 15:00
    1st Rnd  
    Zrinjski Mostar
    FC Shirak
  • 17:00
    1st Rnd  
    F91 Dudelange
    U.C.D
  • 17:00
    1st Rnd  
    IF Elfsborg
    FC Lahti
  • 17:00
    1st Rnd  
    Inter Baku
    Laci
  • 17:00
    1st Rnd  
    Mladost Podgorica
    Neftchi Baku
  • 17:00
    1st Rnd  
    Omonia Nicosia
    Dinamo Batumi
  • 17:00
    1st Rnd  
    Ulysses Yerevan
    Birkirkara FC
  • 18:00
    1st Rnd  
    Hajduk Split
    Kalev Sillamae
  • 18:00
    1st Rnd  
    Odd Grenland
    Sh Tiraspol
  • 18:05
    1st Rnd  
    Randers FC
    Sant Julia
  • 18:30
    1st Rnd  
    Lusitanos
  • 19:00
    1st Rnd  
    L Zagreb
    Airbus UK
  • 19:00
    1st Rnd  
    Partizani Tirane
    Stromsgodset
  • 19:30
    1st Rnd  
    Cukaricki
    NK Domzale
  • 19:30
    1st Rnd  
    FK Vojvodina
    MTK Budapest
  • 19:30
    1st Rnd  
    Ferencvaros
    Go Ahead Eagles
  • 19:30
    1st Rnd  
    Jagiellonia Bialystok
    Kruoja
  • 19:30
    1st Rnd  
    Juvenes/Dogana
    Brondby
  • 19:30
    1st Rnd  
    Koper
    Vikingur Reykjavík
  • 19:45
    1st Rnd  
    Shkendija Tetovo
  • 19:45
    1st Rnd  
    Alashkert FC
  • 19:45
    1st Rnd  
    St Patricks
    FC Skonto Riga
  • 19:45
    1st Rnd  
    Valletta FC
    Newtown AFC
  • 20:15
    1st Rnd  
    FH Hafnarfjardar
    SJK
  • 20:15
    1st Rnd  
    KR Reykjavik
    Cork City
  • 20:15
    1st Rnd  
    NK Zeljeznicar
    Balzan FC