Europa League Fixtures

Tuesday July 5

  • 16:45
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Birkirkara FC
    Siroki Brijeg
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Chikhura Sachkhere
    Zimbru Chis
  • 17:45
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Jeunesse D'Esch
    St Patricks

Wednesday July 6

  • 16:45
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FC Infonet

Thursday July 7

  • 13:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Ordabasy
    Cukaricki
  • 14:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FC Shirak
    Dila Gori
  • 15:45
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Kairat Almaty
    Teuta Durrës
  • 16:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Dacia Chisinau
    FK Kapaz
  • 16:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FC Samtredia
    FK Qabala
  • 16:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    HB Torshavn
    Levadia Tallinn
  • 16:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Pyunik Yerevan
    Spartans/Berwick
  • 16:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Spartak Myjava
    FC Trenkwalder Admira
  • 16:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FK Jelgava
    Breidablik
  • 16:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FK Rudar
    FK Kukesi
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Debrecen
    Fiorita
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FK Spartaks Jurmala
    Dinamo Minsk
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    HJK Helsinki
    FK Atlantas
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    IFK Mariehamn
    Odd Grenland
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    L Zagreb
    UE Santa Coloma
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    MTK Budapest
    FC Aktobe
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Neftchi Baku
    Balzan FC
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Radnik Bijeljina
    Beroe Stara Zagora
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    RoPs
    Shamrock Rovers
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Zaglebie Lubin
    Slavia Sofia
  • 17:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Brondby
    Valur Reykjavik
  • 17:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    CS Fola Esch
  • 17:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Nova Gorica
    Maccabi Tel Aviv
  • 17:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Omonia Nicosia
    Banants Yerevan
  • 17:45
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Beitar Jerusalem
    Sloboda Tuzla
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Buducnost
    Rabotnicki Kome
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Olimpia Balti
    Videoton
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Slovan
    Partizani Tirane
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Stabaek
    Connah's Quay
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Suduva
    FC Midtjylland
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Vikingur
    FK Ventspils
  • 18:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Bala Town FC
    AIK
  • 19:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Cracovia
    Shkendija Tetovo
  • 19:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FK Vojvodina
    FK Bokelj
  • 19:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Hibernians
    Trnava
  • 19:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    NPD Llandudno FC
    IFK Gothenburg
  • 19:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Nomme Kalju
    Trakai
  • 19:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Shakhter
    NSI Runavik
  • 19:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Sileks
    FC Vaduz
  • 19:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Folgore/Falciano
    AEK Larnaca
  • 19:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Lusitanos
    NK Domzale
  • 19:45
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Cliftonville
    Differdange
  • 19:45
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Cork City
    Linfield
  • 19:45
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Glenavon
    KR Reykjavik