Europa League Fixtures

Tuesday June 28

  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FK Kapaz
    Dacia Chisinau
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Partizani Tirane
    Slovan
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Rabotnicki Kome
    Buducnost
  • 19:45
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    St Patricks
    Jeunesse D'Esch

Thursday June 30

  • 15:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Dila Gori
    FC Shirak
  • 15:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FC Aktobe
    MTK Budapest
  • 16:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FC Trenkwalder Admira
    Spartak Myjava
  • 16:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FK Ventspils
    Vikingur
  • 16:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    UE Santa Coloma
    L Zagreb
  • 16:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FK Bokelj
    FK Vojvodina
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Balzan FC
    Neftchi Baku
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Banants Yerevan
    Omonia Nicosia
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Dinamo Minsk
    FK Spartaks Jurmala
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Levadia Tallinn
    HB Torshavn
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FK Atlantas
    HJK Helsinki
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Sloboda Tuzla
    Beitar Jerusalem
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Trakai
    Nomme Kalju
  • 17:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Videoton
    Olimpia Balti
  • 17:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    AIK
    Bala Town FC
  • 17:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    IFK Gothenburg
    NPD Llandudno FC
  • 17:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Slavia Sofia
    Zaglebie Lubin
  • 17:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Spartans/Berwick
    Pyunik Yerevan
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    AEK Larnaca
    Folgore/Falciano
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Zimbru Chis
    Chikhura Sachkhere
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Differdange
    Cliftonville
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FC Midtjylland
    Suduva
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FC Vaduz
    Sileks
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FK Kukesi
    FK Rudar
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FK Qabala
    FC Samtredia
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Odd Grenland
    IFK Mariehamn
  • 18:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Siroki Brijeg
    Birkirkara FC
  • 18:15
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Maccabi Tel Aviv
    Nova Gorica
  • 18:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Beroe Stara Zagora
    Radnik Bijeljina
  • 19:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    NK Domzale
    Lusitanos
  • 19:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    NSI Runavik
    Shakhter
  • 19:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Teuta Durrës
    Kairat Almaty
  • 19:15
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Trnava
    Hibernians
  • 19:15
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Gap Connah's Quay
    Stabaek
  • 19:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Cukaricki
    Ordabasy
  • 19:30
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Fiorita
    Debrecen
  • 19:45
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    CS Fola Esch
  • 19:45
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Linfield
    Cork City
  • 20:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    FC Infonet
  • 20:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Shamrock Rovers
    RoPs
  • 20:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Shkendija Tetovo
    Cracovia
  • 20:15
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    KR Reykjavik
    Glenavon
  • 20:15
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Breidablik
    FK Jelgava
  • 22:00
    Europa League Qualifying - 1st Rnd
    Valur Reykjavik
    Brondby