Fixtures

Wednesday April 16

Premier League

Spanish Copa del Rey

Thursday April 17

Bundesliga

Friday April 18

Championship

Scottish Premier

League One

League Two

Skrill Premier

La Liga

  • 19:30
     
    Atletico Madrid
    Elche
    SS 3 HD

Ligue 1

Saturday April 19

Premier League

Championship

Scottish Premier

League Two

Skrill Premier

Scottish Championship

  • 15:00
     
    7/4 Cowdenbeath
    5/2
    Livingston 6/5
  • 15:00
     
    Dumbarton
    Q of South
  • 15:00
     
    1/2 Falkirk
    Raith Rovers 9/2
  • 15:00
     
    4/11 Hamilton
    Alloa Athletic 6/1
  • 15:00
     
    4/1 Morton
    Dundee 4/7

Scottish League One

  • 15:00
     
    21/20 Airdrieonians
    5/2
    East Fife 2/1
  • 15:00
     
    6/4 Ayr United
    Dunf'mline 6/4
  • 15:00
     
    4/5 Forfar Athletic
    Arbroath 11/4
  • 15:00
     
    Stenhousemuir
    Rangers
  • 15:00
     
    Stranraer
    Brechin City

Scottish League Two

La Liga

Serie A

Bundesliga

Spanish Copa del Rey

Sunday April 20

Premier League

La Liga

Bundesliga

Ligue 1

Monday April 21

Premier League

Championship

League One

  • 12:15
     
    Leyton Orient
    Wolves
    SS 1 HD
  • 15:00
     
    Crewe Alexandra
    Colchester
  • 15:00
     
    MK Dons
    Brentford
  • 15:00
     
    Notts County
    Crawley Town
  • 15:00
     
    Oldham Athletic
    Coventry City
  • 15:00
     
    Peterboro
    Carlisle United
  • 15:00
     
    Preston
    Shrewsbury Town
  • 15:00
     
    Rotherham United
    Port Vale
  • 15:00
     
    Stevenage
    Bristol City
  • 15:00
     
    Swindon Town
    Bradford City
  • 15:00
     
    Tranmere Rovers
    Sheffield United
  • 15:00
     
    Walsall
    Gillingham

League Two

  • 13:00
     
    Bristol Rovers
    Rochdale
  • 15:00
     
    Dag + Red
    Chesterfield
  • 15:00
     
    Exeter City
    Torquay United
  • 15:00
     
    Fleetwood Town
    Wycombe
  • 15:00
     
    Hartlepool
    Morecambe
  • 15:00
     
    Mansfield Town
    Cheltenham Town
  • 15:00
     
    Newport
    Burton Albion
  • 15:00
     
    Northampton Town
    Portsmouth
  • 15:00
     
    Plymouth Argyle
    AFC Wimbledon
  • 15:00
     
    Scunthorpe
    Oxford United
  • 15:00
     
    Southend United
    Accrington
  • 15:00
     
    York City
    Bury

Skrill Premier

  • 13:00
     
    Woking
    Aldershot Town
  • 15:00
     
    Cambridge United
    Chester FC
  • 15:00
     
    Dartford
    Tamworth
  • 15:00
     
    Grimsby Town
    Hyde
  • 15:00
     
    Hereford United
    Alfreton Town
  • 15:00
     
    Kid'minster
    Nuneaton
  • 15:00
     
    Luton Town
    Forest Grn
  • 15:00
     
    Macc'field
    Gateshead
  • 15:00
     
    Salisbury City
    Welling United
  • 15:00
     
    Southport
    FC Halifax
  • 15:00
     
    Wrexham
    Lincoln City
  • 17:15
     
    Barnet
    Braintree Town

La Liga

  • 21:00
     
    Malaga
    Villarreal
    SS Xtra

Tuesday April 22

Champions League

Championship

Scottish League One

  • 19:45
     
    Rangers
    Ayr United