Fixtures

Monday June 27

European Championships

Tuesday June 28

Champions League Qualifying

Europa League Qualifying

  • 17:00
    1st Rnd  
    FK Kapaz
    Dacia Chisinau
  • 17:00
    1st Rnd  
    9/5 Partizani Tirane
    2/1
    Slovan 13/8
  • 17:00
    1st Rnd  
    Rabotnicki Kome
    Buducnost
  • 19:45
    1st Rnd  
    St Patricks
    Jeunesse D'Esch

Thursday June 30

European Championships

Europa League Qualifying

  • 15:00
    1st Rnd  
    3/4 Dila Gori
    5/2
    FC Shirak 10/3
  • 15:00
    1st Rnd  
    FC Aktobe
    MTK Budapest
  • 16:00
    1st Rnd  
    FC Trenkwalder Admira
    Spartak Myjava
  • 16:00
    1st Rnd  
    FK Ventspils
    Vikingur
  • 16:00
    1st Rnd  
    UE Santa Coloma
    L Zagreb
  • 16:30
    1st Rnd  
    3/1 FK Bokelj
    FK Vojvodina 10/11
  • 17:00
    1st Rnd  
    Balzan FC
    Neftchi Baku
  • 17:00
    1st Rnd  
    7/2 Banants Yerevan
    Omonia Nicosia 4/6
  • 17:00
    1st Rnd  
    2/7 Dinamo Minsk
    FK Spartaks Jurmala 10/1
  • 17:00
    1st Rnd  
    1/4 Levadia Tallinn
    HB Torshavn 14/1
  • 17:00
    1st Rnd  
    10/3 FK Atlantas
    HJK Helsinki 8/11
  • 17:00
    1st Rnd  
    Sloboda Tuzla
    Beitar Jerusalem
  • 17:00
    1st Rnd  
    Trakai
    Nomme Kalju
  • 17:00
    1st Rnd  
    Videoton
    Olimpia Balti
  • 17:30
    1st Rnd  
    1/7 AIK
    6/1
    Bala Town FC 16/1
  • 17:30
    1st Rnd  
    IFK Gothenburg
    NPD Llandudno FC
  • 17:30
    1st Rnd  
    Slavia Sofia
    Zaglebie Lubin
  • 17:30
    1st Rnd  
    Spartans/Berwick
    Pyunik Yerevan
  • 18:00
    1st Rnd  
    AEK Larnaca
    Folgore/Falciano
  • 18:00
    1st Rnd  
    1/1 Zimbru Chis
    5/2
    Chikhura Sachkhere 12/5
  • 18:00
    1st Rnd  
    8/15 Differdange
    Cliftonville 5/1
  • 18:00
    1st Rnd  
    1/8 FC Midtjylland
    7/1
    Suduva 14/1
  • 18:00
    1st Rnd  
    FC Vaduz
    Sileks
  • 18:00
    1st Rnd  
    FK Kukesi
    FK Rudar
  • 18:00
    1st Rnd  
    FK Qabala
    FC Samtredia
  • 18:00
    1st Rnd  
    4/9 Odd Grenland
    IFK Mariehamn 11/2
  • 18:00
    1st Rnd  
    Siroki Brijeg
    Birkirkara FC
  • 18:15
    1st Rnd  
    2/9 Maccabi Tel Aviv
    9/2
    Nova Gorica 11/1
  • 18:30
    1st Rnd  
    Beroe Stara Zagora
    Radnik Bijeljina
  • 19:00
    1st Rnd  
    NK Domzale
    Lusitanos
  • 19:00
    1st Rnd  
    7/1 NSI Runavik
    Shakhter 1/3
  • 19:00
    1st Rnd  
    Teuta Durrës
    Kairat Almaty
  • 19:15
    1st Rnd  
    1/4 Trnava
    4/1
    Hibernians 10/1
  • 19:15
    1st Rnd  
    Gap Connah's Quay
    Stabaek
  • 19:30
    1st Rnd  
    3/4 Cukaricki
    Ordabasy 7/2
  • 19:30
    1st Rnd  
    25/1 Fiorita
    9/1
    Debrecen 1/16
  • 19:45
    1st Rnd  
    CS Fola Esch 20/1
  • 19:45
    1st Rnd  
    29/20 Linfield
    Cork City 17/10
  • 20:00
    1st Rnd  
    FC Infonet
  • 20:00
    1st Rnd  
    29/20 Shamrock Rovers
    9/4
    RoPs 7/4
  • 20:00
    1st Rnd  
    13/5 Shkendija Tetovo
    5/2
    Cracovia 19/20
  • 20:15
    1st Rnd  
    2/5 KR Reykjavik
    Glenavon 6/1
  • 20:15
    1st Rnd  
    7/10 Breidablik
    FK Jelgava 15/4
  • 22:00
    1st Rnd  
    Valur Reykjavik
    Brondby

Friday July 1

European Championships

  • 20:00
    Quarter-Final  
    Belgium

Saturday July 2

European Championships

  • 20:00
    Quarter-Final  
    Germany
    Quarter-Finalist 6

American MLS League

Sunday July 3

European Championships

  • 20:00
    Quarter-Final  
    France
    Quarter-Finalist 8

American MLS League

  • 00:30
     
    Toronto FC
    Seattle
    SS 2 HD
  • 02:00
     
    5/4 Houston Dynamo
    Philadelphia 11/5
  • 17:00
     
    85/40 New York City FC
    5/2
    NY Red Bulls 6/5
    SS 1 HD

Monday July 4

American MLS League

  • 00:00
     
    Sporting KC
    Columbus Crew
    SS 1 HD