Fixtures

Sunday February 19

Scottish Premier

FA Cup

Scottish Challenge Cup

La Liga

Serie A

Bundesliga

Ligue 1

Eredivisie

Monday February 20

Championship

FA Cup

La Liga

Tuesday February 21

Championship

League One

League Two

Scottish League One

Champions League

National League

Ligue 1

  • 17:30
     
    Caen
    Nancy

National League North

National League South

  • 19:45
     
    15/4 Hemel Hempstead
    Ebbsfleet United 4/7
  • 19:45
     
    Truro City
    Gosport Borough

Wednesday February 22

International

  • 17:30
     
    San Marino
    Andorra

Championship

Champions League

Europa League

Scottish Cup

La Liga

Thursday February 23

Europa League

Friday February 24

Championship

Scottish Premier

La Liga

  • 19:45
     
    Las Palmas
    Real Sociedad
    SS 5 HD

Bundesliga

Ligue 1

Eredivisie

  • 19:00
     
    ADO Den Haag
    FC Twente

Saturday February 25

Premier League

Championship

League One

  • 15:00
     
    AFC Wimbledon
    Walsall
  • 15:00
     
    Bristol Rovers
    Scunthorpe
  • 15:00
     
    10/11 Charlton
    Bury 11/4
  • 15:00
     
    Chesterfield
    Oxford United
  • 15:00
     
    Coventry City
    Swindon Town
  • 15:00
     
    Fleetwood Town
    Northampton Town
  • 15:00
     
    Gillingham
    Southend United
  • 15:00
     
    MK Dons
    Shrewsbury Town
  • 15:00
     
    Oldham Athletic
    Millwall
  • 15:00
     
    Peterboro
    Rochdale
  • 15:00
     
    Port Vale
    Bradford City
  • 15:00
     
    Sheffield United
    Bolton Wanderers

League Two

  • 15:00
     
    Barnet
    Cambridge United
  • 15:00
     
    Carlisle United
    Portsmouth
  • 15:00
     
    Colchester
    Hartlepool
  • 15:00
     
    Crewe Alexandra
    Stevenage
  • 15:00
     
    Doncaster Rovers
    Accrington
  • 15:00
     
    Exeter City
    Blackpool
  • 15:00
     
    Leyton Orient
    Cheltenham Town
  • 15:00
     
    Luton Town
    Plymouth Argyle
  • 15:00
     
    Mansfield Town
    Newport
  • 15:00
     
    Morecambe
    Grimsby Town
  • 15:00
     
    Notts County
    Yeovil Town
  • 15:00
     
    Wycombe
    Crawley Town

Scottish Premier

Scottish Championship

  • 15:00
     
    Ayr United
    St Mirren
  • 15:00
     
    Dundee United
    Morton
  • 15:00
     
    Falkirk
    Dumbarton
  • 15:00
     
    Q of South
    Raith Rovers
  • 17:15
     
    Hibernian
    Dunf'mline

Scottish League One

  • 15:00
     
    Albion Rovers
    Queen's Park
  • 15:00
     
    Alloa Athletic
    Airdrieonians
  • 15:00
     
    Livingston
    Stenhousemuir
  • 15:00
     
    Peterhead
    East Fife
  • 15:00
     
    Stranraer
    Brechin City

Scottish League Two

  • 15:00
     
    Annan Athletic
    Clyde
  • 15:00
     
    Arbroath
    Cowdenbeath
  • 15:00
     
    Berwick Rangers
    Elgin City
  • 15:00
     
    Forfar Athletic
    Montrose
  • 15:00
     
    Stirling Albion
    Edinburgh City

National League

  • 15:00
     
    Aldershot Town
    Bromley
  • 15:00
     
    Braintree Town
    Maidstone Utd
  • 15:00
     
    Dover
    Eastleigh
  • 15:00
     
    Forest Grn
    Woking
  • 15:00
     
    Guiseley
    North Ferriby
  • 15:00
     
    Solihull Moors
    Wrexham
  • 15:00
     
    Southport
    Chester FC
  • 15:00
     
    Torquay United
    Sutton United

La Liga

  • 12:00
     
    Alaves
    Valencia
    SS 3 - Red Button
  • 15:15
     
    Real Betis
    Sevilla
  • 17:30
     
    3/2 Leganes
    9/4
    Deportivo 9/5
    SS 2 - Red Button
  • 19:45
     
    Eibar
    Malaga
    SS 3 HD

Serie A

Bundesliga

Ligue 1

Eredivisie

National League North

  • 15:00
     
    AFC Fylde
    Tamworth
  • 15:00
     
    Altrincham
    Worcester City
  • 15:00
     
    Boston United
    Nuneaton
  • 15:00
     
    Chorley
    Alfreton Town
  • 15:00
     
    Darlington 1883
    Harrogate Town
  • 15:00
     
    Gainsborough
    Curzon Ashton
  • 15:00
     
    Gloucester
    FC United
  • 15:00
     
    Kid'minster
    Stockport County
  • 15:00
     
    Salford City
    Telford
  • 15:00
     
    Stalybridge
    Bradford P A

National League South

  • 15:00
     
    Bath City
    Ebbsfleet United
  • 15:00
     
    Bishops Sford
    Eastbourne
  • 15:00
     
    Chelmsford
    Concord Rangers
  • 15:00
     
    East Thurrock U
    Poole Town
  • 15:00
     
    Gosport Borough
    Hemel Hempstead
  • 15:00
     
    Hampton + Richm
    Weston-S-Mare
  • 15:00
     
    Hungerford Town
    Maidenhead
  • 15:00
     
    Margate
    Whitehawk
  • 15:00
     
    Oxford City
    Dartford
  • 15:00
     
    Truro City
    St Albans
  • 15:00
     
    Welling United
    Wealdstone