Fixtures

Tuesday September 2

Johnstones Paint Trophy

European Under-21 Championship Qualifying

  • 16:00
    Group 10  
    Kazakhstan U21
    France U21

Wednesday September 3

International

European Under-21 Championship Qualifying

  • 15:00
    Group 8  
    16/5 Azerbaijan U21
    Israel U21 4/6
  • 15:00
    Group 5  
    1/100 Latvia U21
    Croatia U21 1/100
  • 16:00
    Group 2  
    Slovenia U21
    Andorra U21
  • 17:00
    Group 2  
    1/1 Denmark U21
    Russia U21 12/5
  • 17:00
    Group 2  
    Estonia U21
    Bulgaria U21
  • 17:30
    Group 10  
    Iceland U21
    Armenia U21

Thursday September 4

International

European Under-21 Championship Qualifying

  • 15:00
    Group 4  
    Hungary U21
    Spain U21
  • 16:30
    Group 5  
    Ukraine U21
    Switzerland U21
  • 17:30
    Group 3  
    Holland U21
    Georgia U21
  • 17:30
    Group 6  
    Romania U21
    Montenegro U21
  • 18:00
    Group 8  
    Norway U21
    Portugal U21
  • 19:30
    Group 3  
    Slovakia U21
    Scotland U21

Friday September 5

League One

International

European Under-21 Championship Qualifying

  • 16:00
    Group 9  
    Cyprus U21
    Belgium U21
  • 17:00
    Group 1  
    Finland U21
    Wales U21
  • 17:00
    Group 6  
    Germany U21
    Rep Ire U21
  • 17:00
    Group 1  
    Lithuania U21
    England U21
  • 17:00
    Group 7  
    Malta U21
    Turkey U21
  • 17:00
    Group 7  
    Sweden U21
    Greece U21
  • 19:30
    Group 4  
    Austria U21
    Bosnia U21
  • 20:00
    Group 9  
    Italy U21
    Serbia U21

Saturday September 6

League One

League Two

Petrofac Training Cup

  • 15:00
    Second Round  
    Morton
    Alloa Athletic
  • 15:00
    Second Round  
    Peterhead
    Livingston
  • 15:00
    Second Round  
    7/2 Stranraer
    Falkirk 6/10

International

Vanarama Conference

  • 15:00
     
    5/4 Telford
    Dover 7/4
  • 15:00
     
    21/20 Altrincham
    Dartford 21/10
  • 15:00
     
    Barnet
    Alfreton Town
  • 15:00
     
    Braintree Town
    Bristol Rovers
  • 15:00
     
    Chester FC
    Macc'field
  • 15:00
     
    Eastleigh
    Southport
  • 15:00
     
    FC Halifax
    Aldershot Town
  • 15:00
     
    5/6 Forest Grn
    Wrexham 11/4
  • 15:00
     
    2/5 Grimsby Town
    Welling United 5/1
  • 15:00
     
    5/4 Kid'minster
    Gateshead 7/4
  • 15:00
     
    8/11 Torquay United
    5/2
    Nuneaton 3/1
  • 15:00
     
    Woking
    Lincoln City

Conference North

  • 15:00
     
    Barrow
    Worcester City
  • 15:00
     
    Brackley Town
    Guiseley
  • 15:00
     
    Bradford P A
    Boston United
  • 15:00
     
    Colwyn Bay
    Gainsborough
  • 15:00
     
    Gloucester
    Hyde
  • 15:00
     
    Hednesford
    Stockport County
  • 15:00
     
    Lowestoft Town
    Harrogate Town
  • 15:00
     
    North Ferriby Utd
    Solihull Moors
  • 15:00
     
    Oxford City
    AFC Fylde
  • 15:00
     
    Stalybridge
    Leamington
  • 15:00
     
    Tamworth
    Chorley

Conference South

  • 15:00
     
    Bath City
    Whitehawk
  • 15:00
     
    Bishops Sford
    Basingstoke Town
  • 15:00
     
    Bromley
    Chelmsford
  • 15:00
     
    Ebbsfleet United
    St Albans
  • 15:00
     
    Farnborough
    Havant and W
  • 15:00
     
    Gosport Borough
    Boreham Wood
  • 15:00
     
    Hayes & Yeading
    Wealdstone
  • 15:00
     
    Hemel Hempstead
    Weston-S-Mare
  • 15:00
     
    Staines Town
    Maidenhead Utd
  • 15:00
     
    Sutton United
    Concord Rangers

Sunday September 7

Euro 2016 Qualifying

  • 17:00
    Group I  
    Denmark
    Armenia
    SS
  • 17:00
    Group D  
    Georgia
    SS 5 HD
  • 17:00
    Group F  
    Hungary
    SS 3 HD
  • 19:45
    Group F  
    Faroe Islands
    Finland
    SS
  • 19:45
    Group D  
    Germany
    SS 5 HD
  • 19:45
    Group D  
    Gibraltar
    Poland
    SS 3 HD
  • 19:45
    Group F  
    Greece
    Romania
    SS
  • 19:45
    Group I  
    Portugal
    Albania
    SS 3 HD

League Two

International

  • 01:00
     
    Bolivia
    Ecuador
  • 03:00
     
    Mexico
    Chile
  • 16:00
     
    Canada
    Jamaica
  • 16:00
     
    Morocco
    Libya
  • 16:00
     
    Paraguay
    U.A.E
  • 19:45
     
    Serbia
    France

Monday September 8

Euro 2016 Qualifying

  • 17:00
    Group G  
    Russia
    Liechtenstein
    SS 5 HD
  • 19:45
    Group G  
    Austria
    Sweden
    SS 1 HD
  • 19:45
    Group E  
    Estonia
    Slovenia
    SS
  • 19:45
    Group C  
    Luxembourg
    Belarus
    SS
  • 19:45
    Group G  
    Montenegro
    Moldova
    SS
  • 19:45
    Group E  
    San Marino
    Lithuania
    SS
  • 19:45
    Group C  
    Spain
    Macedonia
    SS 5 HD
  • 19:45
    Group E  
    Switzerland
  • 19:45
    Group C  
    Ukraine
    Slovakia
    SS

League Two

International

  • 16:00
     
    Uzbekistan
    New Zealand
  • 20:00
     
    Saudi Arabia
    Australia

European Under-21 Championship Qualifying

  • 15:00
    Group 2  
    Estonia U21
    Slovenia U21
  • 16:00
    Group 3  
    Luxembourg U21
    Scotland U21
  • 17:00
    Group 4  
    Bosnia U21
    Hungary U21
  • 17:30
    Group 3  
    Holland U21
    Slovakia U21
  • 17:30
    Group 5  
    Switzerland U21
    Latvia U21
  • 17:30
    Group 5  
    Ukraine U21
    Liec'stein U21
  • 20:00
    Group 10  
    France U21
    Iceland U21

Conference South

  • 19:45
     
    Boreham Wood
    Eastbourne
  • 19:45
     
    St Albans
    Bromley