Champions League Fixtures

Tuesday July 15

  • 17:30
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    23/10 Valletta FC
    Karabakh-Azersun 1/1
  • 17:45
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    2/7 Slovan
    7/2
    TNS 7/1
  • 18:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    2/7 BATE Borisov
    Skenderbeu 7/1
  • 18:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Sh Tiraspol
    Sutjeska
  • 18:30
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Zrinjski Mostar
    Maribor
  • 19:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    FC Santa Coloma
    Maccabi Tel Aviv
  • 19:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    13/8 Rabotnicki Kome
    HJK Helsinki 11/8
  • 19:45
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Cliftonville
    Debrecen
  • 19:45
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Dinamo Zagreb
    VMFD Zalgiris
  • 19:45
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Partizan
    HB Torshavn
  • 19:45
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    1/8 Sparta Prague
    Levadia Tallinn 12/1
  • 20:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    6/1 KR Reykjavik
    3/1

Wednesday July 16

  • 18:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Dynamo Tbilisi
    FC Aktobe
  • 18:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Ludogorets
    F91 Dudelange
  • 18:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    2/7 Malmo FF
    7/2
    FK Ventspils 15/2
  • 18:30
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    29/20 Stromsgodset
    S Bucuresti 13/8
  • 19:45
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    1/12 Legia Warsaw
    6/1
    St Patricks 16/1

Tuesday July 22

  • 16:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Maccabi Tel Aviv
    FC Santa Coloma
  • 16:30
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Sutjeska
    Sh Tiraspol
  • 17:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    F91 Dudelange
    Ludogorets
  • 17:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Levadia Tallinn
    Sparta Prague
  • 17:30
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Karabakh-Azersun
    Valletta FC
  • 18:45
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    TNS
    Slovan
  • 19:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    HB Torshavn
    Partizan
  • 19:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Skenderbeu
    BATE Borisov
  • 19:15
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    VMFD Zalgiris
    Dinamo Zagreb
  • 19:30
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Debrecen
    Cliftonville
  • 19:45
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    KR Reykjavik

Wednesday July 23

  • 16:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    FC Aktobe
    Dynamo Tbilisi
  • 17:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    FK Ventspils
    Malmo FF
  • 17:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    HJK Helsinki
    Rabotnicki Kome
  • 18:30
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    S Bucuresti
    Stromsgodset
  • 19:00
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    Maribor
    Zrinjski Mostar
  • 19:45
    Champions League Qualifying - 2nd Rnd
    St Patricks
    Legia Warsaw